Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén! Ti sosem nyaljátok...

Őszintén! Ti sosem nyaljátok le babátok cumiját ha leesik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 11:21
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon ritkán lenyalom ha nincs víz a közelben, de ha megoldható a lemosás akkor nem.
2010. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
59%
nem. 22 hónap alatt nem fordult még elő és nem is fog.
2010. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
77%
Én még sose nyaltam le. Viszont mindig van nálunk pót cumi, ha leesik az egyik, akkor megkapja a másikat
2010. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
54%

Azok, akik lenyalják, tudják hogy miért az emberi harapás a legveszélyesebb?Azért, mert az emberi szájban van a legtöbb baktérium.Amit te szépen rányalsz a cumira, és odaadod a gyerekednek.Miért nincs pótcumi, vagy egy üveg víz?Az én fiam nem cumizik, de ha cumizna se nyalnám le.A kanalával sem eszek, meg tudom kóstolni a kajáját egy másik kanállal.

/Z/

2010. márc. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
64%
attól függ hol esik le.HA kinn a földön,akkor vagy elrakom,vagy lenyalom
2010. márc. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
77%

Nem soha.

Ha leesik akkor leöblítem vízzel.

2 egyforma cumink van,ha megyünk valahova mind a kettőt visszük.

2010. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
70%
Amig kicsi volt, sosem, erre figyeltem. Egy éves korától viszont már ennyire nem féltettem, megjegyzem sosem volt beteg a töménytelen baci ellenére, amit a cumijára nyaltam. 16 hónapos.
2010. márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
44%
Őszintén: Soha.... Én ezt gusztustalannak tartom... nem utána lenyalni a cumit, hiszen mindenét agyonpuszilgatom, hanem Ővele nem akarok kiszúrni....
2010. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
90%
Drágáim, elég régóta szeretem ezt az oldalt, és mindig igyekszem őszinte válaszokat adni, értek már meglepetések, de soha nem babás oldalon, eddig nekem úgy tűnt, itt őszinte kérdéseket tesznek fel egymásnak Anyukák, és mindenki segít mindenkinek. Hogy kik azok a betegek, akik most azzal szórakoznak, hogy mindenkit lepontoznak (a cuminyalós tábort és az másikat is) nem értem, de máshova menj szórakozni. Szomorú. Lehet ismét lepontozni.
2010. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
84%
csatlakozom az előttem szólóhoz. Rettentő szomorú, hogy vki azzal szórakozik, hogy pontoz lefelé majdnem mindenkit (tökmindegy mit válaszol). Bocsi.
2010. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!