Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén! Ti sosem nyaljátok...

Őszintén! Ti sosem nyaljátok le babátok cumiját ha leesik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 11:21
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
62%
Nekem ez a "heppem", hogy soha semmit nem teszek a számba, ami a babám szájába szokott kerülni. A főzelékét a csuklómra pöttyintem, így kóstolom meg. Ésa cumit meg lemosom, ha leesett.
2010. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
70%
ez megint egy olyan "érdekes" kérdés. Elméletileg a nyálban összetételében van némi sav , ami öli a kórokozókat-ezért maradt meg egyes vélekedésekben az a dolog, hogy a nyál hasznos tényező. Viszont a nyál kis részben tartalmazza ezeket, nagyobb részben pedig a szájban képződő bacikat, amik alapjáraton sokfélék lehetnek. Idetartoznak a torokbacik vagy a fognyüvésért felelős bacik is. Ezért nem nagyon jó szájonpuszilni sem a piciket. Ráadásul bárhova megyünk, tutibizti hogy valahol van csap, ámde ha mégse, akkor visz az anyuka egy kisüveges vizet, papírzsepit-és nincs probléma.
2010. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
12%
wááá...nem...fujjj,egy az,hogy az tele van baba nyállal ami leesés után még jól össze is szedi a koszt...inkább nem adom oda addig amíg nem találok csapot, de az,hogy lenyaljam...bloaaa:S
2010. márc. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
41%

NEM!Komolyan nem értem miért kell lenyalni....pfff

Nálam mindig van egy pót cumi,cumitartó tokban.Arra az esetre ha az egyik cumit leejtené!A cumiján van cumitartó lánc,tehát ritkán esik le.Ha meg pont nem lenne nálam pót cumi,akkor nem kap cumit,de le nem nyalom.Vagy ha olyan helyen vagyok,pl:plaza vagy tesco akkor meg lemosom forró vízzel,ennyi...Szerintem az nagyon gáz!!!

2010. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
65%
Vannak dolgok amiket nyilvanosan nem vall be az ember senkinek,jo,biztos van olyan aki nem tenne ilyet,pl. a noverem aki meg a sajat fia utan sem iszik egy poharbol,gusztustalannak tunik ez a lenyalasos dolog,foleg ha masvalakit lat az ember,foleg az utcan.En itthon csinaltam ilyet amikor egyedul voltam es altattam,kiesett a szajabol,amig elmentem volna a furdoig lemosni felsirta volna magat,de lenyaltam igy elaludt egy masodperc alatt.De azert igyekszem nem csinalni,mert hiaba az anyja vagyok es belolem bujt ki,sose lehet tudni milyen baci van a szamban amit en birok es o nem.
2010. márc. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
53%
Ha nincs alkalmam lemosni, én simán lenyalom. Az én számban sincs több baci, mint az övében, hiszen már azt eszi, amit mi. Este megmossuk a fogait, ennyi. Nem kell üvegbúra alatt tartani a gyereket...
2010. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
54%
Igen, le szoktam nyalni, kivéve, ha beteg vagyok, ami már egy jó ideje nem fordult elő. Szerintem sokkal több baci, por, szösz, stb kerülhet rá a levegőből is, ahhoz nem kell hogy leessen a földre. Persze meg szoktam mosni, ha tehetem, de ha nincs a közelben csap és nagyon kell a cumi, nem fogom sírni hagyni emiatt a gyereket. A kezéről meg a játékairól sokkal több bacit benyalhat, sőt be is nyal, mint attól, hogy bekapom a cumiját. És most lehet lepontozni.
2010. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
77%
nem,nem szoktam le nyalni.de ennek az az oka,hogy nekem nem jók a fogaim,és igy nem akarom,hogy bármi szájbetegséget elkapjon.
2010. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
83%

Nem egyik gyermekemét sem nyaltam le.Ehhez túlságosan gyáva vagyok.Féltem Őket nehogy valamit elkapjanak.Persze az én szám is rendszeresen tisztán van tartva,de azért Ők csak egy pici babák...

Egy betolyi anyuka :)

2010. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
65%
ez egy akkora banális dolog, tisztelt lepontozók. Igen, azt nem biztos hogy beismerném, hogy van hogy előbb bealszik a gyermekem, mielőtt d vitamint kapna, így -mivel előtte nem voltam képes adni- aznapi adag kimarad , és másnap "pótlom". Na, ezzel nem igazán szeretnék a védőnő előtt "hencegni", így nem is mondom.... de ez a cumilenyalás, hogy "senki sem ismerné be, hogy..." Én igen is besimerem, hogy még eszembe sem jutna lenyalni a cumiját, 1 perc max, míg lemosom, meg visszaviszem neki.És attól hogy vkinek jók a fogai vagy netán nem beteg a bacik még ott vannak a szájában...
2010. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!