Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szegeden lehet másik védőnőhöz...

Szegeden lehet másik védőnőhöz kérni magam? Vagy nem kívánságműsor?

Figyelt kérdés
7 hetes a babám, de 5 percet jó ha itt van a védőnő, pedig jó lenne egy "szakemberrel" beszélgetni, de ő mindig rohan. Vagy engem nem bír?
2010. márc. 21. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A védőnő nem választható sehol sem.

2010. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a védőnőt még nem lehet megválasztani, de van főnökük, akinél lehet szólni ha nem megfelelő a látogatás gyakorisága, vagy minősége. ( magyarán haszontalan az 5 perces jelenléte )

Én nem vagyok "szakember", de 2 gyereket nevelek, ( 23 hós és 7 éves ) ha gondolod én szívesen csevegek veled e-mailen.

2010. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs sok időm a gép előtt ülni, de azért köszi! Lopott perceim vannak, sokat vagyunk egyedül, mert a párom még hétvégén is dolgozik, késő estig. Van, hogy reggel bekapcsolom, aztán este kikapcsolom a gépet és rá sem tudok nézni. Ezért lett volna jó, ha valaki ha már eljön, szóljon is hozzá érdemben.
2010. márc. 21. 12:18
 4/9 anonim ***** válasza:

A múltkor nekem azt írták itt, hogy lehet másik védőnőt kérni.Én sem vagyok elégedett az enyémmel.Szerintem kérdezd meg az orvosotokat, hogy mi a módja!

Én végülis nem váltottam, mert más lett a dokink, és a hozzá tartozó védőnők nagyon sokat segítenek, ha megkérem őket.

Az én ismeretségi körömben az is előfördult, hogy az egyik csaj megköszönte, és lemondott a védőnői segítségről.Elege lett.Aláírattattak vele egy papírt és ennyi.

2010. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia! be kell menni a "fő" védőnőhöz, és előadni a panaszodat. szintén szegedi vagyok. csak nem neked is N.G-né? ha igen, akkor összefoghatnánk, vagyunk páran, akik elégedetlenek vele.
2010. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, egy fiatal csaj, már én érztem kellemetlennek, amikor a múltkor volt, hogy minek rabolom az idejét. Rá sem nézett a kicsire! Közben meg az alvással és a szopizással kapcsolatban jó lenne néhány gyakorlati tanács. Csakhát nincs még gyereke, szerintem nem is érti meg igazán, hogy miért is problémázom pl. hogy eleget evett-e, elég-e neki a tejem.
2010. márc. 21. 22:36
 7/9 A kérdező kommentje:
És ki a "fő" védőnő? Hol lehet elérni?
2010. márc. 21. 22:36
 8/9 anonim ***** válasza:
én itt próbálkoznék: Szegedi Védőnői Szolgálat. 62/435-423. utolsó voltam.
2010. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
eszembe jutott: vezető védőnőt kell keresni.
2010. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!