Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is van ez így néha?

Másnál is van ez így néha?

Figyelt kérdés
Tök idiótának érzem magam, néha olyan érzelmi kitöréseim vannak! Pedig semmi okom rá, van egy csodás kisfiunk, aki 16 hónapos, a férjemmel is minden rendben... csak néha olyan soknak érzem mindezt! 8-4-ig munka minden nap, szombaton is, aztán itthon a főzés, a takarítás, mosás, vasalás... alig van időm a kicsire, nem hogy magamra... és ennek ellenére, 10 perc alatt kupi és disznóól lesz a lakásból... néha úgy érzem felrobbanok! Tudom, hogy mindenki ezt csinálja, nem panaszkodni akarok! Csak remélem, nem vagyok ezzel egyedül...
2010. márc. 21. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én dettó ez vagyok. Néha szétvet az ideg. 3,5 hós a kislányom, én látom el teljes mértékben a háztartást. Minden nap ugyan az, monoton... Na meg robbanok minden apróságra. Bemegy cipővel, nem képes reggeli után bepakolni a hűtőbe stb... Nagyon kéne nekem is a kikapcsolódás, az biztos jót tenne. Ritkán adódik alkalom. Tanyán lakunk és rengeteg a jószág. Párom szinte egész nap kint van. Az lenne a jó ha levennének némi terhet a vállunkról és lenne egy kis idő önmagunkra is.
2010. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálom egész nap csak két kicsivel.Néha feltudnék robbani mikor nem csinál semmit csak babázik és nekem a nyakamba szakad minden.A két kicsi meg a háztartás.Minden nap ugyanaz remélem most hogy jön a jó idö lesz egy kis változás is.
2010. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát csajok, kitartást Nektek is!! én is a jó időben bizom!! tudom, hogy ez a dolgunk, csak néha kiakaszt!! :) köszönöm a válaszokat, már attól jobb lett, hogy kiirtam magamból :)
2010. márc. 22. 07:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!