Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már egy hete nem szoptatok,...

Ha már egy hete nem szoptatok, és nem is feszült utána egy percig se a cicim, akkor lehet még tejlázam? Eddig nem volt semmi, de később lehet? Vagy ahhoz feltétlenül kell feszülnie?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a saját példámat tudom leírni. Nekem elapadt a tejem. Fejtem mit egy güzü, de nem lett több. Aztán mikor már több órán át is alig jött le belőle, úgy döntöttem, nem fogok erőlködni és inkább a babámmal foglalkozom. Nekem nem gyulladt be, pedig valamennyi volt benne. Szóval az én tapasztalatom, hogy ha nem feszül akkor nem fog begyulladni.
2010. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Február 28-án szoptattam utoljára (nem kellett a kisfiamnak, kiköpte a cicimet, és sajnos cumisüvegből sem fogadta el), és még mindig van benne, ha megnyomom. Nem spriccel, csak cseppek jönnek belőle, de nem csomós, nem feszül, nem fáj, úgyhogy hagyom elapadni magától. (B)
2010. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első lányomnál 2 hónap után csomósodott be a cicim és lett lázam. Van homeos tejapasztó,nem tudom mosta a pontos nevét,de ha a törpi úgy dönt,hogy Neki már nem kell akkor ki fogom próbálni,nem akarok úgy járni mint a nagynál.

Banyuci,ez olyan rossz,nem? vége az igazi,csecsemőkornak,a meghitt összebújásoknak. Hála az égnek,ma Gló megint elfogja a cicit.:) De fogcskának még se híre,se hamva... bár olyan furi az ígye,nem dagadt,nem is piros,nincs is fehér vonalkája,hanem olyan mintha velős csont lenne a bőr alatt :) Bocsi,de ahhoz tudom hasonlítani. fehéres ovális alakban,és a belseje mintha kicsit sőtétebb lenne,lehet hogy ez csak ínye,a fene tudja már. :)

2010. márc. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!