Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A te babád is csinál ilyet?

A te babád is csinál ilyet?

Figyelt kérdés
Lányom 7,5 hónapos. Néha születése után csinált olyat, de szerintem nem tudatosan, hogy a kiságy legtetejébe kúszott. Aztán ezt teljesen elhagyta. És mostanában kezdte újra, hogy hajnalban elkezd mocorogni és felhúzva a lábát, addig tolja magát álmában, míg a fejecskéje odaér a rácsvédőig. Gondolom így érzi magát biztonságban, mint a pocakban? Ha visszateszem középre, újra felkúszik a sarokba. Úgy félek, hogy nem kap levegőt. Szerintetek is a pocakot idézik fel ilyenkor?
2010. márc. 21. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A fiam is mindig ezt csinálja:)

Szerintem nincs ezzel semmi gond.

2010. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Semmi köze ennek a pocakhoz.Úgy fekszik,ahogy neki a legkényelmesebb.
2010. márc. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Odavackol:) hagyd ott aludni, már nem pici annyira, hogy a rácsvédőbe fulladjon, hisz emeli a fejét és elfordul.
2010. márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az állatok is úgy érzik magukat biztonságban ha körül vannak véve legalább három oldalról :)

Tehát hogy védve legyenek.

Az én gyerkőceim is ezt csinálták, a lányom most is. (5 hós) képes még a fejvédő alá is bebújni de szerencsére sírni kezd ha mondjuk úgy beakad h ne tudná kiszabaditani magát.

2010. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem addig helyezkedik, amíg "falba" nem ütközik. Az én kisfiam is ezt csinálja, ha hasra fektetem, most 7 hetes.
2010. márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is ezt csinálja, ha fáradt amúgy is szeret bújni. Én is mindig visszahúzogattam, de már nem, mert úgy is mindig visszamegy a sarokhoz és a fejét teljesen oda illeszti.Nem tudsz mit csinálni, majd leszokik róla.


*Sz*

2010. márc. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányom 16 hós,születése óta hason alszik,és mindig így!Valahol olvastam,hogy biztonságérzetet ad nekik,ha a fejük odaér vmihez.De komolyan!Hagyd nyugodtan.
2010. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 19 hónapos, és ő is odavackolja magát. Én csináltam is neki jó puha kis fészket az ágy felső végébe, imádja :-)
2010. márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!