Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinál a bőrgyógyász a...

Mit csinál a bőrgyógyász a babának, ha oldalt benőtt a körme? Tud neki segíteni?

Figyelt kérdés
Esetleg kivágja? Félek elvinni,de én már mindent megpróbáltam.
2010. márc. 21. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen mértékű a benövés? Gyulladt, esetleg gennyes is?
2010. márc. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kiveszi a benőtt körömrészt, és lekezeli, ha gennyes is. Ha vágod a körmét, mindig egyenesen vágd, mert ha kivágod oldalt, az sajnos nem megfelelően nő vissza, és benövés lesz az eredménye. Előző voltam.
2010. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a fiamnak születése óta ilyen a kiskörme mind a kettő nagy lábujján...

Én sebészetre vittem mindig kivágták neki azt a részt ahol benőtt és begyulladt a körme.

Majd párakötést tettek neki.

Havonta kellett vinnem olyan mértéküen csúnya volt neki, aztán végre elértem hogy kiírják mütétre mert már nem bírtuk hogy mindig vinni a sebészetre, ahol állandóan azt a diagnózist állították fel, hogy a gyerek örme benőtt és koszos, fertözött...

Na kösz jó szégyen hogy ilyeneket írnak egy pár hetes csecsemöről...

Így várnunk kellett majdnem 5 hónapot a mütétre.

Mikor eljött a mütét napja kicsit folyt a pici orra, elmaradt a mütét.

Majd visszahivtak 3 hónap múlva ha akkor is ilyen a gyerek körme megmütik, vissza mentünk rá nézett a doki mennjünk vissza újjabb 3 hónap múlva megnézi ha marad ilyen megmüti...

Ezek után arra a következtetésre jutottam nem fogom állandóan a kórházba hurcolni a gyereket a betegek közé, ahol órákat várunk még sorra kerülünk.

Most már 14 hónapos de már nem olyan csúnya neki a körme, nincs begyulladva, ha megint elkezd neki rosszabbodni fogadok neki egy sebészt aki rendesen elvállalja és meg csinálja.


Bocsi hogy hosszú lett, gondoltam leírom a tapsztalatomat, bár ez Pécsett volt.

Sok sikert

2010. márc. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,egyébként nincs begyulladva,csak meg van vastagodva a kis bőre,néha pirosodik csak be. Születése óta ilyen.Ti elvinnétek,vagy majd kinövi,csak félek, hogy vadhús nő ki rajta.
2010. márc. 22. 08:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!