Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hós kisfiamnak kb 2 hete...

16 hós kisfiamnak kb 2 hete szárazköhögése van, de csak éjjel. Hol sokáig köhög, fel is ébred rá, hol csak egyet-kettőt köniht. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Lehet ez krupp? Egyébként megint jön egy rágófog,de nem hinném, hogy ettől köhög. És csak éjjel! Nappal még csak nem is köhint. Esetleg tudtok vmi köhögéscsillapítót?
2010. márc. 21. 08:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Sajnos belégzéskor is hallani időnként, hogy hörög... félek ez krupp lesz... szerintetek?
2010. márc. 21. 09:05
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajna nem tudom mitől köhöghet, de mi éjszakára mindig Sinecod cseppet adunk, ha köhög a kisfia(15hós), vényköteles, de nagyon bevált, nem köhög tőle..

Az is lehet, hogy száraz neki a levegő, párologtass..

2010. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia.És fel kéne szakadnia vminek?Mert most hallottam egy ismerősömtől,hogy a kisfia is köhögött,de nem szakadt fel neki és a mamája csinált neki karamellizált cukorból teát és ivott kb.1 decit és utána szépen felszakadt.Ha gondolod próbáld ki.
2010. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy száraz a levegő a szobájában?
2010. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A sinecod csepp a lányomnak is bevált, és ő is szinte csak éjjel köhögött, de akkor hányásig.
2010. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!! De, száraz a levegő, hidegpárásítót használunk, amióta köhög... 1-2 napja remélem beválik! Köszi a gyógyszertippet is!
2010. márc. 21. 15:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, lehet a párásítótól köhög, nekünk is hidegpárásító van és volt mikor napokig köhögtünk éjszaka tőle, viszont máskor meg nem...
2010. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a párásító nekünk is ártott, nagyon szárazan köhögött a babám tőle, a dokink azonnal leállított róla, sztem ne használd. én eukaliptusz olajat párologtatok a szobájában 1-2órán át, alvás előtt. azóta nem köhög.
2010. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!