Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 7 hónapos kisfiam 2-3...

Majdnem 7 hónapos kisfiam 2-3 percet szopcsizik. Létezik, hogy ennyi elég neki?

Figyelt kérdés

Fél évesen volt 8300 gr és 72 cm.

Az új ízeket nehezen fogadja.

Éjszaka is többször felkel szopizni.


2010. márc. 21. 00:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

szia, bemásolom amit írt chatbe: (13,5 hónapos kislány, detto a te problémád)


"hát semmit most sem eszik sokat, egy kismadár többet eszik mint ő

pl kanállal nem hajlandó semmit, úgyhogy csak darabos kaját adok neki, husi meg krumpli"


"főzelék, leves kizárva, eszi a sült csirkét meg a főtt husokat is, répát utálja, zöldségeket sem eszi meg

vajaskenyeret igen, kolbászt igen, meg pizzát is"


"pont ma mondtam, hogy nem táplálkozik túl egészségesen"


"mondjuk banánt sokat eszik meg almát a zöldségeket kiköpi"


"néha hajlandó kanállal enni de csak desszert féleségeket, tejpépet, tejbegrízt, ami édes...

pihentetem a főzeléket, és kb havonta megpróbálom, talán egyszer majd csak megeszi!

mindig próbálkozom, de eddig ilyen finnyás

napközben van hogy nem szopik, de akkor sem eszik többet"


ez én: Alapvetően ahogy elnézem egyszerűen csak nem aggódik:) adja neki amit elfogad, de mindig próbálkozik. Az első kislánya sosem volt ilyen. Az én kisfiam sem, így nem tudok segíteni neked. Én tudtam neki adni a gyümölcsöket, mindenfélét, almával keverve is, krumplit, brokkolit, cukkínit, répát.. stb. mindent amit ehetett.


Azért remélem segített neked valamelyest. Én még reménykedem, hogy idetalál valaki, aki hasonló cipőben járt mint te, és tud segíteni:)

2010. márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm,segített egy kicsit.

Legalább tudom,hogy nincs nagy baj és nem kell pánikolni.

Próbálkozom folyamatosan.Egyszer többet eszik,máskor kevesebbet.Majdcsak rákap az ízére.

2010. márc. 22. 18:11
 23/23 anonim ***** válasza:
Jól van, örülök, hogy egy kicsi hasznos infot kaptál azért:)) kitartás:))
2010. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!