Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 7 hónapos kisfiam 2-3...

Majdnem 7 hónapos kisfiam 2-3 percet szopcsizik. Létezik, hogy ennyi elég neki?

Figyelt kérdés

Fél évesen volt 8300 gr és 72 cm.

Az új ízeket nehezen fogadja.

Éjszaka is többször felkel szopizni.


2010. márc. 21. 00:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
szia, mennyiszer kel fel éjjel? az én fiam addig kelt fel éjszaka 2-3 óránként, amíg szoptattam. azóta átalussza az éjszakát egyszeri keléssel, hajnal 6 körül. Lehet neki már csak a kötődés miatt kell a tejcid. Lehet gyorsan szopik, és 3 perc alatt kiszív mindent:) ha fejlődik a súlya, nem lehet gond. Mérleg esetleg, hgoy ellenőrizd?
2010. márc. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Kb. 3-szor,4-szer kel fel.

A védőnőm szerint felesleges a mérleg,

mert a súlyával nincs baj.

2010. márc. 21. 00:48
 13/23 anonim ***** válasza:

00.32 vagyok megint...

Közbe eszembe jutott,hogy nem jön esetleg a foga?Mert az én lányomnak amikor ennyi idős volt,az első fogai jöttek akkor neki elég érzékeny volt...

2010. márc. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Valószínű,hogy jön.

Még nem látszik az ínyén semmi,

de mindent a szájába vesz és rágja.

Bár ezt 3 hónapos kora óta csinálja.

2010. márc. 21. 01:15
 15/23 anonim ***** válasza:

A mérleget leginkább miattad kérdeztem:) hogy te megnyugodhass. De ha a súlya rendben, nem kell aggódni.


Egy dolog most jutott eszembe, hogy a sógornőm kisfia nemrég étvágytalan lett, aztán kiderült, hogy vashiányos, és amiatt.. no de ő tápszeres volt sajna, és szilárd kaját eszik már, és 1 éves volt most 17én. A doki bérescseppet ajánlott neki. Testsúlykilogrammonként egy cseppet, két részletben.. és hozzá c-vitamin- az mindig kell.. Kis higított almalében elkeverve lehet simán megissza:) vagy valami bébiitalban, amit kicsit higítasz.


Ha nagyon aggódsz, úgy is kell vinni rendszeresen dokihoz, meg védőnőhöz, kérdezd meg őket- leginkább az orvost. Egyébként vannak időszakok amikor jobban esznek meg amikor kevésbé jól:)

2010. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Kb.2 hónapja eszik így.

A védőnőhöz havonta visszük.

Ő azt mondta,ne aggódjak.

Picurkám 1-2 kiskanálnyit fogad el az új ízekből.

Attól tartok,lassan apadni fog a tejem és akkor éhen marad.

Még az anyatejet se fogadja el cumisüvegből.

Kiskanállal pedig elég hosszadalmas jóllakatni.

Úgy tudom,a Béres csepp 10 kg fölött adható.

A vitaminra már gondoltam,majd megkérdezem a dokit,

mit ajánl.

Köszönöm szépen,nagyjából így gondoltam én is.

Megerősítettél benne,köszönöm.

2010. márc. 21. 12:51
 17/23 anonim ***** válasza:
igen, 10 kiló van beleírva, de megmondja a doki, hogy ajánlja -e, hátha igen, és hátha segít:)
2010. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Holnap megyünk a dokihoz.Remélem megoldódik a probléma.

Köszi a segítséget.

2010. márc. 21. 18:33
 19/23 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit, még amit tehetek érted az az,hogy az a lány akivel majdnem egyszerre szültünk, az új ízek elfogadtatásában hasonló cipőben jár, mint te. Esetleg megkérdezhetem, hogy mit csinált ő. Ha jól tudom 8 hónaposan is azt írta, hogy még mndig szinte csak szopizni hajlandó a kislánya. Megtudakolom, és ha írt, megírom neked is:) Én ebben nem tudok segíteni neked, mert az én fiam az első perctől kezdve elfogadta az almát- reszelve nyersen, barackot, meg ami volt éppen, utána a krumplit céklával, krumplit brokkolival. Sőt kiszedte az én kezemből a kajákat, és nyomta a szájába:)))
2010. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm,nagyon rendes vagy.
2010. márc. 21. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!