Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hós kor után tényleg nem...

6hós kor után tényleg nem irnak már receptre fel tápszert?

Figyelt kérdés
Most kicsit ledöbbentem,mert ugy hallottam,h nem irnak fel,pedig van olyan is,akiröl tudom,h 1éves a picije,és mégis kap receptet!Ez most akkor hogy van?
2010. márc. 20. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
HA-s tápszert nálunk is felírják 1 éves korig.Azt mondta a doki,hogy általában 8-9 hósan már nem kérik,de fel lehet íratni.Persze csak akkor,ha indokolt,tehát bőrgyógyász ad javaslatot,vagy van tejérzékeny a családban.
2010. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi humana baby fit 1et eszünk,és hát jó sok az árkülönbség ha recept nélkül veszem,mert akkor 2300ft körül van,ha receptre akkor meg 1000ft körül,még van 2dobozunk,de ha tudom elöre akkor irattam volna még fel belöle!:(
2010. márc. 20. 22:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát igen,de nem bizti ám,hogy tudtál volna előre íratni,mert nálunk úgy van,hogy megvan mennyit írhat,mennyi után fizet a biztosító.A mi dokink se tudott segíteni,mikor mondtam neki,hogy az én babám többet eszik,mint amit felír,és egyszerűen nem elég.Pluszban kellett vennem.
2010. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
6 hós kor után már ne tápszert adj neki,hanem rendes ételt.
2010. márc. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó választ el se olvasd.

Szóval 6 hós kora után sajna csak HA tápot tud a doki felírni receptre. Ha babád azzal finnyázik, mert keserű, és csak az ízesített tápszert issza meg, akkor bizony kénytelen leszel megvenni a 2-es jelzésűt a baby-fitből. Vagy amit még tudok, hogy humana 2-es és 3-as létezik vaníliásban is, és a Müllerben egész olcsó szokott lenni, ráadásul nagy dobozos, 1 kg-os kiszerelésű. (B)

2010. márc. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Úgy van ahogy az utolsó írja én is ott vettem mikor már nem írták fel.

A milupa tejpépet viszont felírják, a simát is meg a vaniliásat is. Azt nem akarod adni neki? nekünk 1 éves korig felírta a doki.

2010. márc. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat lányok,de kap tejpépet is már,meg fözit meg gyümit is,de tápszert is reggel,meg este!

Majd akkor tejpépet azért megpróbálok neki feliratni,bár nemtudom ugy olcsóbb-e,mint ha simán megveszem!:)

2010. márc. 21. 09:37
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem a humana baby fit 1.-et,felírta 1 éves korig a doki.
2010. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!