Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes babámnak hasmenése lehet?

7 hetes babámnak hasmenése lehet?

Figyelt kérdés

Nem mindig elég neki a tejem, naponta max 2-szer szokott pótlást kapni.

Tegnap éreztem először, hogy szagosabb amikor kakil és ma olyan keveseket kakilt délután, zöldet (máskor is szokott zöld lenni) és mintha híg is lett volna, de ezt már csak a peluson láttam, a nyomát, mintha vizes lett volna. Ezzel már orvoshoz kell menni? Vagy csak kevés neki a kajcsi? Többször próbáltam már pótolni neki ma is, mert csak 70g tejcsit szopizott (70-100g-t eszik, pedig 4900g körül van a súlya), de nem akarja sokszor az üvegből szívni a tápszert, nem tudom, hogy nehezen jön neki, vagy tényleg nem kéri. Mit tegyek? Ezzel már az orvost fel kellene hívnom? A védőnőm nem túl segítőkész.


2010. márc. 20. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugi!

7 hetesen jó a 100ml.A kaki a tápszertől zöld.Akkor kell vinni,ha a kaki nyálkás,fényes.Neki most keveredik az anyatejes kaki a tápszeressel.Ha hízik szépen,nem fáj a hasa,akkor minden rendben.És mint látom hízik is :-D

7 hós tápszeres baba anyukája

2010. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, szépen nő a súlya, minden nap párszor mérem. A kedve is jó, jót alszik, látszólag nincs baja.
2010. márc. 20. 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!