Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb az a babakocsi,...

Melyik a jobb az a babakocsi, aminek egyben van a tolo része, vagy az amelyik külön?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni Espiro Magic 4 babakocsit,és van mind a két fajtában.melyik lehet a praktikusabb?
2010. márc. 20. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem olyan van, aminek külön van a tolókarja. Ezt a kocsit nehéz egy kézzel tolni (pl. ha a másikban a baba van vagy pl. fagyiznál:-))

Viszont a karjára lehet szatyrot akasztani. Próbáld ki mindkettőt, amelyik jobban kézre áll, azt vedd meg. Nincs olyan nagy jelentősége szerintem.

2010. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk egybetolókaros van,azt könnyebb egy kézzel tolni is,illetve szerintem jobban is irányitható.

Megnéztem a képeket az espiroról,én az egybetolókarosat választanám!

Nekünk baby design mini van,és az is egybetolókaros,de elötte pierre cardin esrnyös volt,ami nem egybetolókaros,de nem volt egyszerü vele közlekedni,pedig sulyuk egyforma,szóal én tapasztalatból azt mondom,h az egybe tolókaros jobb.

De végül is neked kell dönteni,pl. gondolj arra is,h ha egyedül kell a babóddal bevásárolni,akkor az egybe tolókaros mindenképpen! :)

2010. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt mindkettő. Az egybekarost könnyebb irányítani (egy kézzel pl.), a két fogósra viszont lehet dolgokat akasztani. Szerintem ennyi a különbség. Én fogósat vettem utoljára, mert én sokat járok busszal (nincs autó), és vásárlás után nekem könnyebb úgy, ha a szatrokat rá tudom akasztani. De mondjuk ha nagy pakolója van alul, akkor ott jobb helye van a szatyornak. Volt egy egybe karosom, aminek óriási pakolója volt alul, és ezek mellett egy nagyon könnyű kocsi volt, azt nagyon szerettem, de a minősége kicsit silány volt, fél év után állandóan kiesett a kereke. Sajnos szerintem nincs tökéletes babakocsi, csak az ember mérlegel, hogy milyen tulajdonság fontosabb neki.
2010. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az egybekaros lapra csukható, a kétkaros pedig esernyőre - talán ezt is érdemes figyelembe venni. Szerintem az esernyős (két karos) jobb, mert könnyebb összecsukni, és rá tudok akasztani ezt-azt, így könnyebb a bevásárlás. Ráadásul nekem sokkal kényelmesebb tolni, mint lefele fordított kézzel.

Hátránya - ahogy mások is írták - hogy nem lehet egy kézzel tolni.

2010. márc. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam mindkettőt, mielőtt babakocsit vettünk. Sokkal könnyebb irányítani azt, amelyiknek egyben van a tolórésze, így olyat vettünk. Viszont az nagyon hiányzik, hogy felakasszam a szatyrot vagy a táskámat!
2010. márc. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat!
2010. márc. 21. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!