Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akarja vajon a...

Miért nem akarja vajon a babám a vacsiját cumisüvegböl enni?

Figyelt kérdés

Már megörülök lassan,közel egy óra hosszáig eszi meg a vacsiját kanállal,tejpépet eszik tápszerrel,de régebben ette cumisüvegböl is simán,de mostanában nem!6hós egyébként!

Segitenétek,h h tudnám cumisüvegböl etetni,mert szerintem a fáradtság miatt is eszik ilyen lassan,és cumisüvegböl neki kényelmesebb lenne,na és nem utolsó sorba gyorsabb is!


2010. márc. 20. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is fáradt hozzá. Este adj neki tápit, ez úgyis olyan szeánsz náluk, később majd ezt az etetést hagyod el legutoljára. Abba nem fárad el, nem lesz ideges, csak cumizza, lehet szépen be is alszik rajta, mint az én Manóm, vállon böfi és már alszik is a kiságyban.
2010. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot,akkor holnap megpróbálom már igy,meg lehet az is baj nálunk,h még 6kor kap vmi gyümit,vagy tejpépet,és a vacsija meg 20.30kor van neki,és lehet igy már alvás elött tul sok neki!

Arra is gondoltam,h ugy csinálom már holnaptól,h 4kor kap gyümit vagy tejpépet,és utána más csak a vacsi 20.30kor!

Köszi mégegyszer a tanácsodat!Remélem ugy már ne lesz gond!

2010. márc. 20. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is volt az elején, ha délelőtt nem jutott idő a gyümire, délután kapta meg, de az meg megdolgozta hajnalban a pociját és a kakira mindig felébredt korán. Így visszatértünk a délelőtti gyümire. Ha valamiért kimaradt, az sem eget rengető. Reggel tápi, délelőtt gyümi, ebédre főzi, délután tejpép, vacsira tápi. Kb. ahogy olvasgatom másnál is így megy, aztán lesznek olyan napok, amikor nem kell semmi, csak a tápi, hiába főzöcskézik az ember nekik. Majd írd ám meg hogy alakult!!! Kíváncsi vagyok! Sok sikert!
2010. márc. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akarja enni cumisüvegböl még mindig a vacsit,de voltunk már tanácsadáson,és mondták ott,h ne eröltessem neki,ha nem akarja akkor hagyjam,és akkor inkább reggel mikor eszik cumisüvegböl akkor egye a tápszerét,estére meg már csak tejpépet kapjon.Reggelröl 210ml tápszert eszik,meg estére is 200ml tejpépet,azóta is próbáltam már a cumisüveget neki,de nem akart abból enni,ugyh kanállal eszik,és mióta a tejpépet magába kapja,gyorsan megeszi,egy pár perc alatt,azóta ugy látom meg is nyugodott,h nem eröltetem neki a dolgot,ha ö ugy gondolja,h inkább kanállal akar enni,akkor inkább ugy etetem,mert végül is elöbb vagy utóbb már ugyis csak azzal enne!De köszönöm nektek a tanácsokat,aranyosak vagytok! :):):)
2010. márc. 26. 12:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!