Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell etetőszékbe tenni?...

Mikor kell etetőszékbe tenni? Melyik jó, és olcsó is egyben?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Mikor kell?Amikor már kanállal eszik.

Nekünk nem volt ugyan olcsó,de a babám nagyon szereti,nem bántam meg,dönthető,így már 6 hós kora óta nyúzza,elég sokat ül benne,élvezi,hogy magasból lát mindent.

Chicco Polly.

2010. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem KELL, csak célszerü - és attól kezdve, hogy rendesen kanállal eteted. Ugyanis igy együtt tud enni a szülökkel, neked nem kell a gyereket IS tartani, meg a tányért+kanalat is.
2010. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkortól "kell", amikor neked már kényelmetlen ölben tartva etetni. Amíg nem tud rendesen ülni, autósülésben is tudod etetni, persze nem az autóban.
2010. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs kell :) Amikor már kényelmetlen, hogy izeg mozog, kinőtte a pihenőszéket, nálunk igy volt kb 6 hónapos korában. Dönthetőt vettem, mert még nem tudott ülni, de használtam a Vaterán, mert újonnan egy vagyon. Sok féle van, szerintem ezeket pont megéri tényleg nem újonnan venni, mert 1-2 év alatt nem nyúzza el annyira azért egy gyerek, viszont igy olcsóbb :) Mi Peg Perego Prima Pappa-t vettünk igy.
2010. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 5 hónapos korunk óta használjuk az etetőszéket.A lányom imádja.Olcsó volt könnyű és le lehet venni elöl a tálcáját ha már az asztalnál eszik.

Ilyen:

[link]

2010. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen IKEÁS van, amit az utolsó belinkelt, csak piros, és még egy párnát is vettünk bele. Nagyon olcsó, és szerintem nagyon jó. Én örülök, hogy nem vettünk 20-30 ezerért nemtudom hány fokozatban dönthető háttámlásat, ugyanis egyáltalán nem dől benne hátra :) Szóval szerintem nagyon jó ez az ikeás. Egyszerű, könnyen letörölhető.
2010. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

20:40-es vagyok!

Nekünk is piros van,csak azért a fehéret linkeltem be mert annak látszik az etető tálcája.Mi is vettünk hozzá olyan támasztó párnát.Az én babám sem dől benne hárta,pedig régóta használjuk.

2010. márc. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21.15-ös vagyok. Ez milyen érdekes :)))
2010. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!