Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposnak lehet reszelt...

3 hónaposnak lehet reszelt almát adni?

Figyelt kérdés
Eddig akárhány ismerösömmel beszéltem mindegyik már 3 hónaposan elkezdte a babáját a kiskanálhoz szoktatni és reszelt almát+kekszet adott neki.Van aki ilyenkor kezdte el?
2010. márc. 20. 19:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

hehe ez vicces!

Utolsónak üzenem, az első link alapján, h 2 hós volt a lányom, amikor kijött az első foga, akkor ezek szerint érett 2 hósan az ételre..

na már... azért nézd meg mit linkelsz be pls.

2010. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%

100 más érv is ott van, nemcsak az, h van foga...

olvass légyszi, utána kritizálj.

2010. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%
Az én lányom 6 hósan kezdte a hozzátáplálást,és egyáltalán nem finnyás,mindent megeszik,én nem rágom a körmöm.Nem lehet általánosítani!És ne mond,hogy egy 3 hós baba szervezete érett a hozzátáplálásra...épp hogy világra jött.
2010. márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%

Ja hogy nyűgös?

Hidd el nem azért,mert kívánja a tojásos nokedlit!

2010. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%

Hagyjátok már abba!! Ha valaki kérdez valamit,miért nem lehet normálisan válaszolni? Miért kell egyszerre leszolni? Azért mert nem úgy szeretné csinálni ahogy Ti gondoljátok? Ő csak a véleményetekre kiváncsi,(gondolom nem a leszólósokra),aztán majd eldönti mit csinál.

Mindenki akkor kezdi etetni a babáját mikor akarja,hiába írnak4-6 hónapos kort. Van aki előbb,van aki később.

Egyébként én is 4 hónaposan fogom kezdeni,mivel kisfiam tápszeres és nagyon szedvedünk a tápszerektől. De egyébként a gyerekorvos már MOST 10 hetesen javasolja a krumplit,almalevet. De én korainak tartom,és várok. Tehát hiába mondja nekem ha én nem akarom. És a mi dokink véleménye is az, hogy a kóstoltatást hamar elkell kezdeni, hogy a baba megtanuljon enni. Bíztos sokan ezt se így gondolják. Mindenkinek van saját véleménye. Ez így is van jól,de ne bántsunk meg mindig másokat!!!!!!!!

2010. márc. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Én a tegnapi 21:36-os vagyok.

Utolsó: teljesen igazad van, nem tudom, miért így kell lereagálni dolgokat, sokan csak dobálóznak a szavakkal, de értelmes magyarázatuk nincsen; a linkekről csak annyi hozzászólásom van, h a fele hülyeség-hazugság ami a neten található.

Mindenki úgy nőtt fel közülünk, h 3 hósan kaptunk enni, van aki korábban is, kérdezz rá a szükőknél, feles tejet ittunk, és sincs bajunk. Viszont mai világ tele van allergiás babákkal, 6-7 évesekkel.

Engem nagyon érdekel a téma.

Meg fogom kérdezni a védőnőmet, h van-e olyan kimutatás, ami alapján látni lehet az allergia hátterét, kifejezetten a 3 hó körüli hozzátáplálásra vonatkoztatva.

2 hét múlva megyek, ha van valami leírom, ha érdekel valakit!

Jó babázást!

2010. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
belinkeltem pár cikket, és rögtön a torkomnak ugrottál. szakadj már le rólam kérlek!!!!!!
2010. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
3 hónaposan kezdtem, de nem reszelt almával hanem kinyomkodtam a levét és először csak egy-két mokkáskanállal.
2010. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszi a vegyes válaszokat!Valószinü,hogy azért kérdeztem mert érdekel és tanácsokra lennék kiváncsi!
2010. márc. 21. 18:56
 20/20 anonim ***** válasza:

Sokan mondják,hogy aki később kezdi,finnyás lesz a babája,én erre rácáfolnék,és még hozzáteszem,hogy másnak,aki korán kezdte,most nem issza meg a babája a tejet,az én babám viszont ugyanolyan szívesen eszi,mint a rendes ételt.

Tehát gond nélkül adom neki a tápszert,nem kell mindenféle praktikákkal a babába tömnöm.

2010. márc. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!