Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposnak lehet reszelt...

3 hónaposnak lehet reszelt almát adni?

Figyelt kérdés
Eddig akárhány ismerösömmel beszéltem mindegyik már 3 hónaposan elkezdte a babáját a kiskanálhoz szoktatni és reszelt almát+kekszet adott neki.Van aki ilyenkor kezdte el?
2010. márc. 20. 19:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom 4 honaposan lehet kezdeni.Mi akkor kezdtük.
2010. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Én inkább 6 hósan kezdeném.És nem reszelttel,hanem pürével.3 hósnak keksz?Hát gratula.
2010. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Lehet, de felesleges. Egy 3 hónapos baba igényeit még bőven fedezi az anyatej vagy annak hiányában a tápszer. Én 5 hónaposan kezdtem el a kóstoltatást.
2010. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet (keksz nélkül), de még szerintem várj vele. Elég Neki az anyatej/tápszer.

Tápszeres lányomnál 4,5 hónaposan kezdtem a kóstoltatást (nem hozzátáplálást!)

2010. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha van tejed, várj még. Szerintem. Kislányom is most 3 hónapos, én várok még a dologgal. Talán majd a következő hónapban, vagy utána kezdek el vele KÓSTOLTATNI ezt-azt. (biztos nem kekszet). Almalé, püré...ilyenek.
2010. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%

Egyszerűen nem értem,hova kell ezzel sietni???

Nem érdekel senkit,hogy ezzel kockáztat?

3 meg 4 hósan elkezdeni...

Miért?Azt gondoljátok,ha kivárjátok az időt finnyás lesz?Vagy drága a tápszer?Vagy mi van?

2010. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
Kedves 20:45-ös!! Igen képzeld nagyon drága a tápszer!! Nem mindenki tud szoptatni mert nem mindenki olyan szerencsés!! Ő csak feltett egy kérdést!! Mindenki úgy neveli fel a gyermekét ahogy ő akarja!! Ha he nem tetszik a kérdés akkor nem kell válaszolni!!!
2010. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem aki gyereket vállal,legyen annyi pénze,hogy etetni tudja.Ez alap szerintem.Az én babám is tápszeres.

Oké,lehet,hogy valakinek nem telik tápszerre...de akkor se rögtön keksszel kezdje!

Amúgy meg nagyon tetszett ez a kérdés,ezért válaszoltam.

2010. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%

Nyugodtan adhatsz neki, aki ellenzi az ne adjon a gyerekének, és ne háborodjon fel!

Én adtam, jól tettem.

Aki nem ad, az megbánhatja, ugyanis 2-4 hó körül alakulnak ki a liszt-és tejbontó enzimek, ha később adsz neki, annál könnyebben lesz allergiás, csak ezt nem híresztelik a dokik és védőnők.

Nézz körbe, mennyi allergiás gyerek van, azért régebben nem így volt ez, ez csak a mai hülye divat, hogy a tápszergyártók megszedjék magukat...

Amúgy egy 3 hós gyereknek igenis szüksége van már szilárd ételre, azért nem alukálják át az éjszakát, meg azért nyűgösek.. csak megy a butítás, h 6 hóig csak és kizárólag anyatej kell.

Arról pedig nem is beszélve, minél később kezded el, annál jobban fog válogatni a kaják között, te meg rágod majd a körmöd, h nem eszik jól a gyerek.

Rengeteg ismerős anyuka szenved ettől.

Én most vagyok a második babánkkal terhes, de ugyanúgy fogok neki adni 3 hótól enni, plusz anyatej.

Boldog babázást!

2010. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
2010. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!