Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Most kiakadtam!...

Anyukák! Most kiakadtam! Bővebben lent! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Múltkorában feltettem itt egy kérdést, hogy ki mennyire számíthat a védőnőjére!Mindenki majdnemhogy meg volt vele elégedve!Na most képzeljétek nézem a fókusz pluszt:) és benne van a védőnőm, hogy Ő vigyázz Rába Timi gyerekeire!!!szerintetek?? Azért nem jár hozzánk mert más gyerekére vigyáz???NAGYON FEL VAGYOK HÁBORODVA:)
2010. márc. 20. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést,de nem ismerem a sztorit.Amúgy gondolom veletek azért nem "foglalkozik",mert látja,hogy maximálisan jól gondozod a gyermeked.Ez egyfajta elismerés.
2010. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:) oké..de akkor is:D
2010. márc. 20. 19:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kezdetben ő volt a védőnője, mostanra jópénzért előlépett bébiszitternek.
2010. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a riport felét láttam, hát mit mondjak. Az első anyuka, akinek ha jól láttam wietnámi nevelőnője volt, nem volt semmi. Kicsit irigykedtem... Én egyedül nevelem a lányom, és még ő nyilatkozta, hogy fürödni sincs ideje, akkor mit mondjak én, vagy mi, átlagos anyukák.
2010. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Na ez szép.És még ki is mondja nyilvánosan?Pedig az ember azt hinné,hogy azért vesz fel valaki bébiszittert,hogy legalább törődhessen magával.Mi a francot tud csinálni még,ha a gyerekkel se foglalkozik+fürödni sincs ideje?Én csak azt nem értem,az ilyen minek szül gyereket?Ja tudom...másnak.
2010. márc. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezen én is kiakadnék.Én amúgy azt írtam, hogy egyáltalán nem vagyok elégedett a védőnőmmel.Jöhetne már egy másik, aki tud is valamit.

Vagy vegyek fel egy éjjel-nappalos bébiszittert:)

2010. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A riportot én sem láttam,de ez engem is felháborítana.Egyébként az én védőnőm se semmi.Szinte sosem jön,ha mégis akkor baromságokat mond(én is egszségügyes vagyok,anyukám pedig szülésznő)8 hónapos a lányom 2x volt nálunk.Akkor is arról beszélt milyen nehéz nekik védőnőknek a sorsuk.

2010. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Mennyi idős a babád? Én úgy tudom, hogy a hazaérkezést követő egy hónapban hetente jönnek, utána féléves koráig havonta(?), utána neked kell vinned tanácsadásra. Egyébként az én védőnőm nagyon jó, bármikor hívhatom, de utoljára kb tavaly tavasszal volt nálunk. Tudja, hogy ha van vmi gondom hívom és hogy rendesen nevelem a picit.

Egyébként meg simán lehet, hogy szabadidejében bébiszitterkedik (nem láttam a riportot), akkor meg nem mindegy?

2010. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
4hónapos a babám, és kb 1 kezem meg tudom számolni hányszor látta!! Felhívni meg hogy hívjak fel egy olyan embert akit nem ismerek, és azt se tudom bízhatok e benne...:S
2010. márc. 20. 20:53
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
keress másik védőnőt és kész!
2010. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!