Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák (és jól érvelők)?

Fiús anyukák (és jól érvelők)?

Figyelt kérdés

holnap jönnek anyósék :S állandóan a fütyi húzogatással nyúznak mert, hogy én ugye annyira rossz vagyok, hogy még ezt se csinálom...


segítsetek légyszi, mondanátok érveket amivel meg tudom őket győzni, hogy nem kell vagy legalább arról, hogy ne nyaggassanak!


2010. márc. 20. 15:26
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

kíváncsi vagyok mi volt fütyi témában???voltak már anyósék???

egyébként az én módszerem, h minden hülyeséget végighalgatok, ilyenkor kikapcsolom az agyam, aztán úgy teszek, ahogy nekem tetszik.....ja és a gyereket nem hagyom a nagyszüleivel hosszabb időre, amig nem tud magára vigyázni...:)

nekem most a kedvencem az , h a 1,5 éves fiamat csokival kéne tömnöm, mert szerintük meg kell ismernie minden fajtáját....hozzáteszem kap édességet, csak nem a rendes étel helyett

2010. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Rendben, megírom!


*Sz*

2010. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Szia! Megkérdeztem a dokinéniket és azt mondta, hogy 1 éves koráig nem kell felhúzni neki, ha nem megy. Minden fürdénél "morzsolgassam" meg neki = mozgassam meg a bőrt, de nem szabad feszegetni! Ha 1 éves koráig nem fog neki felcsúszni, akkor majd ő felhúzza neki. Én bízom benne, és azt teszem, amit mond, amúgy is jobban örülnék, ha tényleg ő húzná fel, ha nekünk nem megy.

Meg azt is mondta, hogy ha feszegetve van, akkor az mindig berepedezik, besebesedik, majd heg képződik és így fog letapadni neki, aztán lehet vinni a műtőbe!!!! Úgyh szerintem ezt nyugodtan elmondhatod az anyóséknak, hogy hagyják békén a babád kukact, hacsak nem akarnak a kórházba menni látogatni! Sajna muszáj néha olyanokat mondani, hogy megijedjenek, mert akkor mennek csak a fejük után!!!!


*Sz*

2010. márc. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!