Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák (és jól érvelők)?

Fiús anyukák (és jól érvelők)?

Figyelt kérdés

holnap jönnek anyósék :S állandóan a fütyi húzogatással nyúznak mert, hogy én ugye annyira rossz vagyok, hogy még ezt se csinálom...


segítsetek légyszi, mondanátok érveket amivel meg tudom őket győzni, hogy nem kell vagy legalább arról, hogy ne nyaggassanak!


2010. márc. 20. 15:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Engem teljesen felháborít, hogy a tudtod nélkül ilyenket csinálnak a Te gyerekeddel! Szerintem az ilyen sutyi dolgokat jobb lenne még az elején lezárni, most elmondnai nekik ez a Te gyereked, és Te így látod jónak. Titokban!!!!! felháborító.....és ha valami bajt csinálnak??
2010. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Én pont a héten kérdeztem meg a dokinkat, és azt mondta majd 1 éves kor után (most 8 hós a kisfiam) Mondd neki, hogy te az orvosra hallgatsz, és magyarázd el nekik, hogy miért nem szabad, és kérd meg, illetve nyomatékosísd hogy ők se csinálják, különben nem szívesen fogod a jövőben rájuk bízni a babádat.
2010. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Nekem 3 doki és egy védőnő momdta, hogy egy éves koráig nem szabad huzogatni mert felsebzik és hegesedik. Azt is mondták, hogy ha normálisan tud pisilni nincs szűkülete és egy éves kora után az szépen alakulni fog. Annyira kell felhúzni (pár miliméter) hogy ki tudd tisztítani szépen. Mondd meg nekik, hogy fejlődik az orvostudomány ma ezt vallják és te ezt így akarod csinálni. Nekik meg ha nem tetszik, tényleg huzogassa az apósnak és meg ne próbálja még egyszer a gyereknek mert többet nem hagyod náluk!!! De szerintem jobb lenne ha a férjed közölné ezt nyomatékosan velük!
2010. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...bocs előttem levő nem ismételni akarlak csak most olvastam el, hogy ugyanazt írtuk :-))
2010. márc. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

"Ijeszd" meg anyóst, hogy ha kell, most azonnal felhívod a dokit, és beszélje meg vele a dolgot, kapjon ő lecseszést a dokitól, mert te azt a leb@szást nem akarod végighallgatni. :)


Egyébként minden orvos mást mond ezzel kapcsolatban. A mi dokink azt mondta, hogy 6 hónapos korára jussunk el odáig, hogy hátra lehessen húzni. Mi hallgattunk rá, és eszerint tettünk, mert kábé 40 éve praktizál, nem most kezdte a szakmát. Úgyhogy amikor 4 hós lett a kisfiam, akkor a párom elkezdte neki hátrahúzni fürdéseknél, és két hét alatt gyönyörűen hátracsúszott az egész bőr, mindenféle berepedés nélkül. Azóta is minden fürdetéskor tisztítva van, szóval nem tud visszatapadni. Szerintem ez még mindig nem olyan nagy baj, hogy már most tisztítjuk neki naponta, mintha a doki feltépné, bereped, fáj neki, ápolni kell, stb.

Mi így csináljuk, de természetesen mindenki csinálja úgy, ahogy jónak látja. (B)

2010. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

22.20-as vagyok.

22.47-esnek: semmi baj :) Azt írod, hogy ki szoktátok tisztínani neki. Nekem ezt sem mondta eddig senki, hogy ezt kéne. Hogyan? És mivel? Én eddig még egyáltalán nem nyúltam a kis fütyijéhez, kitisztínai sem szoktam, és most meg vagyok ijedve kicsit, hogy ezt kell csinálni? Írjon más is légyszi, hogy szokta -e neki tisztínai.

Bocs az offért.

2010. márc. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nekem az egy hónapos kontrollon mondta a doki...mikor fürdetjük akkor egy picit a férjem felhúzza de csak tényleg pár mm-t ahogy a doki mutatta, és letisztítja... néha beleragad egy kis krém stb és azt kimossa.
2010. márc. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Ez jó ötlet tényleg, amit (B)anyuci írt! Mond el a dokidnak -persze úgy hogy anyósod ne tudjon róla - hogy anyósék mit művelnek, aztán pedig ijeszd meg és ha tényleg olyan fafejű, hívjátok fel :))) A doki is a babád érdekeit fogja nézni!!!!!!


*Sz*

2010. márc. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy annyit, h a kisfiam 6 hós múlt, és neki sem megy hátra (sajnos semennyire sem), én minden fürdésnél megmozgatom neki,de nem feszegetem. Holnap megyünk az orvoshoz és meg fogom kérdezni,hogy mi legyen vele, de jobban örülnék, ha eőször ő húzná fel neki, én inkább ezt rá bíznám.

(na, mostmár "eldugulok") :)))))


*Sz*

2010. márc. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
*Sz* ! Légyszi majd írd meg mi volt a dokinál! Szorítok! :)
2010. márc. 21. 15:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!