Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák (és jól érvelők)?

Fiús anyukák (és jól érvelők)?

Figyelt kérdés

holnap jönnek anyósék :S állandóan a fütyi húzogatással nyúznak mert, hogy én ugye annyira rossz vagyok, hogy még ezt se csinálom...


segítsetek légyszi, mondanátok érveket amivel meg tudom őket győzni, hogy nem kell vagy legalább arról, hogy ne nyaggassanak!


2010. márc. 20. 15:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Már elnézést, hogy belekérdezek, most 32 hetes terhes vagyok. Kisfiam lesz. Miért kellene húzogatni a fütyijét? Ezt nem értem.
2010. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

régen úgy tudták, hogy ha nem húzogatják akkor fityma szűkülete lesz a kisfiúknak. Akkor születés után már másnap huzogatták a fütyit, de ma már tudják, hogy nem kell. sőt, nem is szabad :)


csak hát az anyósok... :(

2010. márc. 20. 16:24
 13/33 anonim ***** válasza:
Mondd el neki a mi esetünket: kérdeztem a doktornőt, mikor 5 hós vizsgálatra mentünk, hogy nézze meg a fiam fütykösét, minden ok-e. Akkor ő fogta és felrántotta szegénykém bőrét úgy, hogy 2 helyen berepedt. Hogy ezt így csináljam minden fürdetésnél...Itthon aztán napokba telt, míg kikezeltem és meggyógyult. Addig viszont el tudom képzelni, hogy fájhatott a kicsinek, ahogy pisilt, meg ahogy hozzáért a pelus. Kár volt rákérdeznem! Örülök, hogy meggyógyult, nemhogy még húzogassam én is fürdetésnél. Világosítsd őket fel, hogy marha könnyen megsérülhet az a vékonyka bőr és a gyógyulás nem 1-2 napig tart!!
2010. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
16:14-es vagyok. Köszönöm a felvilágosítást.
2010. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Első babás vagyok és lányos Anyuka.


A húzogatás alatt azt értitek, hogy a bőrt hátrahúzzák?

2010. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Nekem pedig a doki azt mondta hogy huzogassam! nem értem!

7 hónapos kisfiú anyukája

2010. márc. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

A férjem nagyon meglepődött,mikor mondtam neki ezt a fütyihúzogatós témát.Nem hitte el!!!

Nálunk abszolút nem javasolja az orvos,páromnak sem volt soha húzogatva,és semmi baja.

2010. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2-3 hós lehetett, mikor tanácsadáson a doki felrántotta neki... akkor baromira mérges voltam érte, de most örülök, hogy így történt, soha nem volt vele problémánk.
2010. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Mi húzogatjuk, ha nem is naponta :$ Akkor ez most baj??? Nem is értem ezt a témát, nem mindegy? Nem az a lényeg, hogy ne tapadjon le és kész? Ha már egyszer húzogatta, mit árt vele?? Szóval szerintem mondd meg neki, hogy ez a te dolgod, foglalkozzanak a sajátjukkal. Ne is foglalkozz velük, vagy tényleg mondj valami frappánsat, amiket fentebb irtak :D
2010. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Húúúú, bocs, de én eltörtem volna a kezét annak, aki a tudtom nélkül hozzá merne nyúlni.....tök "felhúztam" magam!!!!!

Első gondolatom az volt, h én azt mndanám, h már sikerült és akkor békén hagynak. De így hogy meg is nézik és ők csak úgy maguktól....

Talán úgy tudnád rövidre zárni, h megmondod nekik, h ha legközelebb mész az orvoshoz, akkor megbeszéled vele, de addig hagyják békén a fütyköst!


*Sz*

2010. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!