Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák (és jól érvelők)?

Fiús anyukák (és jól érvelők)?

Figyelt kérdés

holnap jönnek anyósék :S állandóan a fütyi húzogatással nyúznak mert, hogy én ugye annyira rossz vagyok, hogy még ezt se csinálom...


segítsetek légyszi, mondanátok érveket amivel meg tudom őket győzni, hogy nem kell vagy legalább arról, hogy ne nyaggassanak!


2010. márc. 20. 15:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Mondd meg Nekik, hogy az urulógusok mai álláspontja szerint 2-3 éves korig nem szabad húzogatni, mert csak ártunk vele. Ők csak jobban tudják ezt az anyósodéknál:-)Esetleg keress egy cikket erről a neten.
2010. márc. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy Te az orvosra és a védőnőre hallgatsz, mert nem szeretnél a babádnak bajt okozni. Mindennek eljön az ideje, ennek még nem jött el. Begyulladhat a fütyije a babának és az nagyon fájdalmas dolog. Majd a doktornéni/bácsi megmutatja és akkor majd fokozatosan lehet, de addig nem szabad.
2010. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki,hogy húzogassa apósét:-)
2010. márc. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
utolsónak!Ez jóóóóóóóóó :D :D
2010. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

:DDD ez jó...


az a baj, hogy ők mindent jobban tudnak... :( és nézzem meg a férjem, téyleg igazuk van. szóval nehéz őket meggyőzni de most egy életre szeretném lezárni ezt a vitát ráadásul úgy, hogy mikor náluk lesz akkor se húzogassák suttyomba (már egyszer megcsinálták!)

2010. márc. 20. 15:38
 6/33 anonim ***** válasza:

:) ez jó, előző.

Szerintem is hivatkozz a dokira, védőnőre.

Elmondhatod még, hogy sok felszakadás, hegesedés fájdalmat okoz felnőttkorban is. Ez visszavezethető a gyermekkori ilyenféle sérülésekre.

de a legnyomósabb érv számára szem. a doki.

de nehogy nekiugorjon ő rángatni! :)

2010. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Hát pont jó h ezt kérded!!! Mert tegnap volt erről szó a baba-mama jógán, egy védőnő-fiús anyuka tartja. Megosztotta velünk, h mostmár a legújabb szemlélet az h 5 éves koráig várnak azzal h drasztikusan oldják meg a problémát. Az öcsémnek még 3 évesen vágták fel, ez volt 15 éve.....változnak az idők.

Azt mondta a csaj, h az orvos az ránthat rajta egyet, mert ő tudja hogy kell.....határozott és gyors.....általában sebészorvos.....otthon csak finoman kell mosogatni, amennyit enged, csak annyit húzni.... Ha megsérül a hámszövet utána baj lehet, akkor tényleg műteni kell és a mostani orvosi nézet az h pont attól h szakszerűtlenül rángatják.

+ ha nagyon aggódnak megmondhatod h van valami szteroidos krém, ami állítólag 3 nap alatt elengedi a bőrt.....én a nagybeavatkozás előtt mindenképp kipróbálom azt is

Voltam hasonló helyzetben én is, már-már kikiáltottak nemtörődömnek, mert nem téptem fel a kisfiam fügyiét 2 hónaposan.

Nem vagyok jó érvelő én sem, mert ilyenkor fel szoktam háborodni, amikor beleszólnak olyanba amihez nem értenek.

Régen a hashajtó, meg a vércsapolás is módszer volt, de ma már nem igazán gyógyítanak ezekkel. Sok sikert, nem irigyellek!!!

2010. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

15:43-as, úúúúúú, azt hittem nekem van a legidiótább anyósom, de az h suttyomban húzogatják a fütyijét.....jézus.....ez durva.....ezek után tényleg húzogassa az apósét!!!

A cikk jó ötlet....

egyébként miért érzi minden anyós h jobban tudja?????

Nekik nem volt internet annak idején, ahol millió történetből lehet okulni, tanulni, szakirodalom is jócskán van......neki meg anno ott volt a szomszédasszony meg az orvos

2010. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Te vagy az anyja és úgy csinálod ahogy Te jónak látod. Nem kell magyarázkodni mit miért csinálsz/nem csinálsz. De ha már muszáj: az orvos ezt mondta és kész. És én meg addig nem bíznám rá a gyerekemet senkire amíg a hátam mögött meg azt csinál vele amit én kifejezettem nem akarok. Állj a sarkadra és mond meg, hogy Te így csinálod és kész, ebből több vitát nem akarsz.

Áhh... tökre kivagyok az ilyen emberektől/anyósoktól. És én is utálom (és nem is hagyom) hogy beleszóljanak a gyermekem nevelésébe.

Kitartás és sok erőt! :D

6 hónapos kislány anyukája

2010. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy Te szakértő vagy a fügyi-huzigálásban, különben most nem lenne unoka.
2010. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!