Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák hányszor adtok egy...

Anyukák hányszor adtok egy nap gyümölcsöt vagy főzeléket a babának?

Figyelt kérdés

4 hós a babám.És délben főzeléket este 6 körül pedig gyümölcsöt.

Mikortól lehet olyat hogy többször kapjon "szilárdat"?


2010. márc. 20. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
hűha, hát nem csinálod lassan az biztos. hová sietsz? 1 ilyen pici baba még csak gyümölcsleveket kellene, h kóstoljon max, de inkább még azt sem. bővel elég neki a napi 2 szilárd még vagy 2 hónapig, hha már elkezdted a hozzátáplálást. de szerintem ne siess ezzel, mert egyáltalán nem használsz vele a babádnak.
2010. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is tartsd most ez 1-2 hónapig. Én 4,5 hónapos korában kezdtem a hozzátáplálást. Délelőtt kap gyümit és délután tejpépet. 1 hét múlva 6 hónapos. 1-2 hét múlva kezdem majd a főzeléket bevezetni.

Tápszeres a babám, és széklet gondjaink is voltak. De mióta kap gyümit, minden nap van legalább 1 kaki.

Nem kell sietni.

Üdv. egy boldog anyuka

2010. márc. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 5.5 hósan kapott először gyümit,majd rá 3 hétre főzeléket. Nagyon korán van még 4 hósan,ne siettesd,még bőven a tápszer és az anyatej dominál.Szép lassan kell kostóltatni.
2010. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit korainak tartom én is, de a Te dolgod. Ennyi idősen még csak kóstolgattuk a gyümiket. Amúgy ebédre főzi megy és tízóraira meg uzsira gyümölcs
2010. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ és azt külön megköszönöm hogy nem kezdtetek el durván beszólogatni hogy minek ez meg az.

Amúgy az orvosunk mondta hogy adhatok már neki ezt azt köztük a főzeléket is.

Akkor tartom ezt a ritmust még egy darabig.

Amúgy tejem már nincs és tápszeres,de szereti ezeket amit eddig evett.És szépen is eszik.Tudom ez már nem ide tartozik csak mellékesen mondom:-)

2010. márc. 21. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!