Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt meg kell néznetek?

Ezt meg kell néznetek?

Figyelt kérdés
7 hónapos kislányomnak fantasztikus dolgot vettem. Belinkelnék képeket,de nemtom hogy kell. Segítsen valaki légyszi,mert ezt meg kell néznetek,hátha megtetszik valakinek.(vagy csak képet nem tudok mellékelni?)
2010. márc. 20. 13:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
szia.Aranyos,ötletes,és ilyen picinek biztos nagyon jó,főleg a fogát is masszírozza vele.Én pénzt nem adnék érte.viszont édes kislányod van.gyönyörűek a szemei.
2010. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

A hálós része cserélhető,lehet hozzá venni mindig újat. Ha leesik,folyóvíz alatt le szoktam picit öblíteni.

(A válaszolónak köszönöm a dicsértet,igen nagyon szép szemei vannak. Kis tündér!)

2010. márc. 20. 13:53
 13/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is van ilyen és a fiamimádja, nagyon jó volt, amikor jött a foga és nem nyel félre, mert azért pl egy darab almát még nem adnék a kezébe, mert még csak 2 foga van:)

2010. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is van ilyen és a fiam imádja, nagyon jó volt, amikor jött a foga és nem nyel félre, mert azért pl egy darab almát még nem adnék a kezébe, mert még csak 2 foga van:)

2010. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 edus83 ***** válasza:
hol lehet ilyet venni???szuper.és gyönyörű a baba.
2010. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

szia

ez jó

hol lehet venni,és mennyi az ára?

Eget verő?...

2010. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Én kinnt élek Olaszba és itt vettem,10 Euró volt. (ha kell valakinek szívesen veszek és küldök) Írta egy anyuka,hogy neki is van,nem tudom ő hol vehette,írni kellene neki privátba.
2010. márc. 20. 18:47
 18/22 anonim ***** válasza:

Húúú...tök jó,nekem is kell ilyen.

Nagyon ötletes.Az én lányom már csócsálja a 2 fogával az almagerezdet,de idegesíti,hogy folyton kicsúszik a kezéből.

:-D

2010. márc. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
sziasztok teszveszen vettem 1500 ft volt, gyümölcsháló a neve.
2010. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Akkor én jó drágán vettem. Na mindegy,kislányom imádja az a lényeg! :-)

Remélem ti is örömmel használjátok majd (aki vesz)

2010. márc. 20. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!