Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell overált adni egy...

Meddig kell overált adni egy 2 hónapos babára?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy például ha ma viszem sétálni elég már egy kis kabátkát ráadnom, vagy inkább még overált adjak. Olyan 14 fok van kint.
2010. márc. 20. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
még inkább overál csak alá ne öltöztesd fel annyira
2010. márc. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát nyáron ne adj rá,de szerintem még májusban is nyugodtan ráadhatod!
2010. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg 14 fokban már tökre nem kell overall. Van vastagabb kabátja meg nacija? Bőven elég, ha azt ráadod a szokásos ruhák felé + takaró.

Nekem anno azt mondták, hogy ugyanúgy kell öltöztetni, mint magunkat + egy réteg (gondolom azért, mert nem mozog, csak fekszik a kocsiban.) Én próbáltam magam ehhez tartani, és semmi baja nem lett, még beteg se volt. Most 14 hónapos.

2010. márc. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
... Előző vagyok, még az jutott eszembe, hogy overalltól is függ. A miénk nagyon vastag volt, csak belesülne ilyen melegben. De ha a tiétek vékonyabb, akkor add rá nyugodtan.
2010. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon meleg már az overáll. Nem hónaptól tenném függővé, hanem időjárástól a használatát. Ma nálunk 21 fokot mutatott kint a hőmérő, tehát a szél ellen kellett csak védenem, hiszen olyan meleg volt mint bent a lakásban. Inkább rétegesen öltöztetném és vékonyabban. Ne felejts el, hogy a babák a meleget nagyon nehezen viselik el, nehezebben mint a hideget.
2010. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!