Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt meddig tart a láz?

Fogzás miatt meddig tart a láz?

Figyelt kérdés

Tegnap óta lázas a kislányom, 7 hónapos még nincs foga és szerintem a fogzás miatt lázas, tegnap este 38.4 volt a láza adtam neki Nurofent, hajnalba ismét lázas lett, megint Nurofent adtam, reggel is lázas volt és egy fél kúpot kapott, most mértem 37.8, az étvágya jó, szopizik és nemrég evett egy kis gyümölcsöt is. Vigyem be az ügyeletre, mi a teendő, meddig lehet lázas a foga miatt? Levegőre sétálni lehet menni lázasan, jót tenne neki, vagy még rosszabb?

Tanácstalan vagyok.


2010. márc. 20. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk csak 2 napig volt ez.Ha 3 nap után is van láza vagy nem megy le a lázcsillapítótól sem vidd dokihoz.
2010. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szívesen viszem az ügyeletre, de szerintem délután elvisszük mert nem megy le a láza, és olyan kis kedvetlen.
2010. márc. 20. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltatok dokinál,mit mondott?
2010. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen még aznap este elvittük az ügyeletre mert nem ment le a láza és kiderült nem a foga miatt lázas, streptococcus okozta mandulagyulladása van, antibiotikumot írt fel a doki, nagyon nehezen ment le a láza de szerencsére már jobban van.Aranyos vagy, hogy érdeklődsz minden jót kívánok:)
2010. márc. 23. 09:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!