Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baj? 7 hetesek...

Mi lehet a baj? 7 hetesek vagyunk, anyatejes baba.

Figyelt kérdés
olyan a problémám,hogy nem akar egyedül maradni pl:a kiságyba,hordozóba,jobban szeret ölbe.ha leteszem sír,és keresi a mellemet(mintha éhes lenne)el is fogadja,pedig evés után vagyunk.nem tudom,hogy nem elég a tej?vagy fel van kapva?mindig arra gondolok,hogy van valami baja,és úgy félek.amúgy 3440g al született és most 3760g.hasa is szokott fájni,már 2 fajta csepp nem használt,most a mecsek tea jön szóba,de a cumis üveget és a cumit nem fogadja el.és még egy,tegnap nem bírta,hogy úton voltunk.autóval mentünk,és nyugtalan volt!
2010. márc. 20. 10:51
 1/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szerintem éhes. Nem hízott túl sokat 7 hét alatt, persze minimum súlyát nem tudni, de gondolom 3 kg-nál nem volt kisebb. Sajnos ha nem fogadja el a cumisüveget, akkor vissza kell tenned cicire, hogy szaporodjon a tejed :( ha a lefejt anyatejet se fogadja el üvegből, akkor is esetleg próbálj meg fejni pár napig, attól is szaporodik. Meg a szokásos praktikák, amikről olvashatsz: tea, homeobogyó, alkoholmentes sör, meleg zuhany a cicinek szopi előtt stb.
2010. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát 6 hetesen van egy fejlődési ugrás, elképzelhető hogy nálatok most jelentkezik. Tedd rá a cicire akkor is ha nem jön belőle semmi, pár nap múlva annyit fog termelni amennyi neki kell és akkor megnyugszik.
2010. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsi,elírtam.4760g most!
2010. márc. 20. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is éhes! Nálunk is voltak ilyen helyzetek, hogy nem aludt annyit, mint szokott és én tudom, hogy van hogy kevés a tejem neki, van hogy csak 40-t tud szopizni, pedig 7 hetes és súlyra 4900g körül lehet. Akkor sajna adok neki tápszert, mert sír a kis drágaságom. Én hiába hagytam eddig bármikor bármeddig a cicin, nekem nem lett több a tejcsim, legalábbis annyira, amennyi neki mindig elég lenne.
2010. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!