Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit néz TV-t 7 hónapos babád?

Mennyit néz TV-t 7 hónapos babád?

Figyelt kérdés
Tudom,sokan most lehurrognak,de kislányom nagyon szereti nézni a BEBE tévét. Mással is van így? Persze közbe ott kell ülnöm mellette,szóval nem egyfolytába nézi,csak megy egész nap ugymond a tévé,és ha gondolja nézi,ha nem nem. Egyedül vagyok,és meghalnék,ha nem menne valami. Rádiót nem szeretm. Ugye nem baj ez?
2010. márc. 20. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha tudod fizetni, akkor semmi baj. Ne nézze sokat a TV-t, a közös élmények sokkal fontosabbak!

Ha ezek megvannak, semmi probléma.

2010. márc. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Én is igy vagyok vele,megőrülnék ha nem menne a tv,pedig nem is nagyon nézem én sem csak szól.Néha ránéz,néha nem,kicsit bűntudatom van miatta,próbálom magam leszoktatni.
2010. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pontosan én is bűntudat miatt tettem fel a kérdést. De végülis nem egésznap nézi,és a közös élmények ,játékok,stb ugyanúgy megvannak.Akkor szerintem nincs gond vele,hogy megy,nem?
2010. márc. 20. 09:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Én sem hurroglak le, nálunk is egész nap megy a tv, én sem birnám ki nélküle. Kicsit engem is zavar hogy a 9 hós lányomat ennyire leköti, sokszor megáll a kezében a játék is úgy rámerevedik a tv-re. Olyankor kikapcsolom egy kis időre és akkor elterelem a figyelmét. Egyébként lehet hogy tényleg igaz amit valaki leirt itt egyszer hogy a tv rossz hatással van az alvásra, mert az én lányom sokszor óránként kel éjjel. Tegnap direkt kipróbáltam hogy nem kapcsoltam be a tv-t amig fennt volt és ma éjjel végig aludt.
2010. márc. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

09:59-NEK

én viszont ebbe csak megnyugtatnálak,mert kislányom átalussza az éjszakát,tehát szerintem nincs összefüggés a 2 között. Alzsik délelött is a kiságyába és délutána levegőn is.

2010. márc. 20. 10:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Még a nagyobb gyerekre is rossz hatással van a TV-zés.Nem érti és nyugtalanná tesz,nem csak nappal,hanem éjjel is.

Soha nem kapcsolatm be a TV-t,legfeljebb egy félórára,ha látványos mese volt.A gyerek érdeke fontosabb,mint az én unalmam elűzése.

2010. márc. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Az én 15 hónapos lányom imád tévézni, pontosabban ő nem meséket néz, hanem a zenecsatornákat, és jókat táncol, vannak kedvenc klippjei is. Engem nem zavar, én is szeretem, musicalis család vagyunk. Ugyanúgy elvan nélküle, mint vele. Nem vonom meg tőle, nem károsítja szerintem, mert nem folyton azt nézi, de nagyon élvezi, akkor meg miért tiltsam el?
2010. márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor én sem vonom meg tőle. De miért is tenném? Azért mert napi 10-10 perceket nézi? (sokat is írtam,mert odapillant meg vissza)Had szóljon,nekem meg kell,mert különben az egyedüllétbe nem vagyok 100%-ig nyugodt,ha ideges lennék,az pedig biztos a gyerkőc rovására menne. Örülök,hogy megnyugtattatok. Köszönöm.
2010. márc. 20. 10:29
 9/12 anonim ***** válasza:
szia.a napi 10-15 perc tv nézés nem baj,de ha folyamatosan megy a tv akkor a villogások,hangok,csúnya beszéd azért éri,hallja,nem is beszélve a rossz szokásról ami belerögzül,hogy mindig megy a tv.Nem vagyok tv ellenes,bár 1 éves volt a fiam mikor engedtem hogy nézzen valamit,és most 14 hónaposan csak a Halász dvd-t nézi,de csak addig van neki bekapcsolva amikor ülve nézi,vagy állva figyelni,amint ki megy vagy el kezd játszani mással azonnal kikapcsolom.Ne szokja meg,hogy mindig megy a tv,mint alaphang,alapzaj.de ez csak az én véleményezem,nevelésem.Ki hogy csinálja.
2010. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egy évesem van de semennyit nem néz tv-t direktben esetleg rápillant ha mi nézzük és ő is itt van a szobában.zenét hallgatunk Halász Juditot vagy 100 folk celsiust de napközben van itt zaj csinálunk én zörgök és énekelek ő meg dumál sikongat szóval van háttérzaj nincs csend annak örülök ha alszik és akkor kicsit csend van.én mondjuk nem hiszem hogy jó hatással van rá de mindenki úgy csinálja ahogy neki jó.Nektek így nekünk így megint másnak meg úgy.
2010. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!