Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis ha kisfiam aki 7...

Normalis ha kisfiam aki 7 honapos neha mikor hisztizni kezd oklet osszeszoritva hangos orditasba csap?

Figyelt kérdés
Mint akit leakarna szidni. Eloszor csak nevettunk rajta de mostmar egyre tobbszor csinalja es ijeszto. Vagy csak rajott hogy van hangja es ereje? Valaki tapasztalt ilyet vagy forduljak orvoshoz? Olyan kis eroszakos neha:(
2008. szept. 12. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mióta a lányom rájött,h a sírásba sikítást is lehet keverni úgy megdöbbentőbb a hatás,és minden szomszédunk hallja,azóta úgy csinálja a hisztit,főleg este fürdés után öltözésnél.Én csak nevetek rajta,majd kinövi.Valószínűleg ő is a nagyobb hatás kedvéért teszi.
2008. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt! En is gondolom hogy jo moka neki mert meg a szemoldoket is rancolja hozza:) olyan mintha eltanulta volna valakitol pl tolem en ugyanigy csinalom mikor ideges vagyok de a kisfiam elott sosem csinaltam.

Remelem kinovi mert ha mar allni fog es meg a labat is hasznalja hozza akkor.... az hiszti:)

2008. szept. 12. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!