Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én (hamarosan 17hónapo...

Csak az én (hamarosan 17hónapos) fiam ennyire egyhangú evő? Vagy más babája is eszik hetekig ugyan azt?

Figyelt kérdés

pl amikor elkezdtük a hozzátáplálást,akkor is max 2 fajta főzeléket volt hajlandó enni.Hónapokig.A tejpépnek is ugyanolyan ízűnek kellett lennie.Most hogy már egy ideje azt eszi amit mi,kénytelen vagyok heteken keresztül ugyanazt főzni,mert hiába minden,csak azt hajlandó megenni.pl reggelire szalámi,és a fél szelet kenyér,de az egészről leszedi a szalámit(a másik felét ehetem én)de ezelőtt sokáig sajtos rudat/kiflit evett.ebéd/vacsora hetekig tarhonyás hús volt,most áttért a tésztára,de ez csak túrós,vagy húsos lehet(édes nem kell neki).lefekvés előtt gyümölcsöt vagy joghurtot/túrókrémet kap-szintén egy,max két ízesítésű lehet.

valamit nagyon elrontottam,vagy csak ennyire válogatós lenen?


2010. márc. 19. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez még a jobbik eset,ha kevés fajta ételt is,de legalább eszik rendesen... :) Ha belegondolok,én a mai napig ilyen vagyok,ha rákattanok valamire,napokig képes vagyok azt enni. :)Te biztos nem rontottál el semmit,egyszerűen ő ilyen.Sőt szerintem minden gyereknek megvan a maga kis "étkezési dilije"... :)De szerintem tényleg nem kell ezen annyira aggódni,ha bele gondolsz,ahogy írtad is, legalább eszik húst,tejterméket és ezek fontosak.
2010. márc. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért próbálkozz tovább, adj olyat is, amit te nem főznél, nem szeretsz annyira, hátha ő igen. A fiam 16 hós, eddig sosem adtam neki halat, a hideg kiráz a szagától, tegnap viszont kapott, simán ette, engem ugyan a rosszullét környékezett...
2010. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!