Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egész nap be nem áll a szája,...

Egész nap be nem áll a szája, a tiednek?

Figyelt kérdés
7 hós, és egész nap beszél, brummog, berreg, kiabál, sikít, nevet. Annyira édes. A tietek is ezt csinálja, vagy az enyém ilyen lepcses?:)))
2010. márc. 19. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Épp egyik kérdésben írtam,hogy az én lányom egész nap morog.

Kint az utcán az embereket megmorogja,mint egy épp támadni akaró kiskutyus.Megfeszíti magát ülve,és teli torokból morog.Néha köhögésbe megy át,a sok köszörülés.7 hós

2010. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

7 hónaposan a lányom is azt csinálta, amit az előttem iró. Sőt itthon, meg amikor elkezdett mászni, mindent a szájába vett és úgy mászott, közben morgott, mint a kiskutya.

Most 2 éves és macskásat játszik, ha olyanja van. Vagyis a sálam oda kell biggyesszem a nadrág hátuljára, az a farka:))

Édi manó. Imádom!

2010. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aranyosak lehetnek a kis morgós manók is.:) De az enyém dumál a maga kis nyelvén, és a hanglejtése változó, hol kiabál, hol halkan beszél, hol sikít, dallamosan. Mama, baba, papa, apa és hasonló egyszerű betűket mond gyorsan egymás után, nem morog. Beszél.:) Egész álló nap be nem áll a szája, ha velünk van, nekünk mondja, ha a játszó szőnyegén, akkor magának a játékoknak mondja, ha anyuval webkamerán beszélünk neki mondja, telefonba, bárhol. Biztos nagy dumás lesz, mint az anyja meg az apja.:) Ezt hallja, ezt tanulja biztosan. Minden reggel röhögve kelünk föl, mert a gyerek megállás nélkül nyomja a rizsát, de olyan édesen, hogy meg kell zabálni.:) Csak kíváncsi voltam, hogy a többi baba is ennyire cserfes e? Ő amúgy kisfiú.
2010. márc. 20. 07:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!