Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves, de mg nem járó baba...

1 éves, de mg nem járó baba lábára mit adtok ebben a jó időben?

Figyelt kérdés
Babám lába ma bele volt izzadva a téli cipőjébe. Ha zoknit adtok akkor mennyit, van neki egy vastag zoknija, az elég lesz egy vékony zoknival.Egyébként már egy pár lépést egyedül is megy, de csak akkor akarok neki cipőt venni, ha már stabilan megy.
2010. márc. 19. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
2010. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia, elvileg sokat segít a babának egy jó cipő járástanulásnál. Jól tartja a bokáját, és a belső- jól kiképzett talpbetéttel pedig akár megelőzhető egy rossz lábtartás, pl lúdtalp! Szerintem nyugodtan ruházz be egy jó ciőúbe vagy szandiba. Otthonra szandi is jó, én most jártam utána pl. a Zetpol szandik megfizethetőek újonnan is- 1800 2400 ft között beszerezhetőek:) Én cipőt adok a lábára a babakocsiban is. Zárt cipőt. Egyébként meg inkább izzadjon bele a lába mint hűljön át:)
2010. márc. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!