Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 és fél hónapos babád sem...

7 és fél hónapos babád sem mászik még? (mit tud? )

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ma 7 hós a lányom.Nem mászik,nem kúszik,viszont kapaszkodva felhúzza magát ülésbe.Ül a babakocsiban is ha felébred,mert a lábzsáknál fogva felhúzza magát.Erre elég gyorsan rájött.
2010. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7 hónapos babám négykézlábra áll és "kutyázik". Néha halad hátrafelé. Forogni tud, de nem szeret.
2010. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Holnap lesz 7 hós a nagy fiam.:) Még ő sem mászik, csak 4kézláb ringatózik, és hason fekve forog körbe, eljut így oda, ahova akar, de ez még nem igazi mászás. Ülni sem ül még. Szerintem teljesen normálisan fejlődnek, nincsenek lemaradva.:)Jó babázást!
2010. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintem sincsenek lemaradva,és hagyni kell,hogy a maguk ütemében fejlődjenek,csak azért jó tudni,hogy nem vagyunk egyedül!:-)
2010. márc. 19. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 és fél hós, de még mindig nem mászik, csak kúszik, mint a villám. Én nem aggódom ezen, majd belejön, egyébként átlagban 8-10 hónap körül másznak a babák. Pár napja pedig feláll, belekapaszkodik a dobozába, és így áll fel, és nagyot vigyorog mindig :) Én azon csodálkozom, hogy előbb felállt, minthogy mászna, azt hittem ez fordítva lesz.
2010. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Babám 7 hónaposan még épp csak átfordult. Pont betöltötte a 9. hónapot, amikor gondolt egyet és kúszni, mászni kezdett :) Egy hétre rá meg felhúzta magát a kiságyban, térdre meg felült :)
2010. márc. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!