Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért áll fel a babák fütyije,...

Miért áll fel a babák fütyije, ha pisilnek? Ha pelusba pisilnek akkor is feláll?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 18:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
szerintem meg te vagy hülye, a naggyal tudok is
2010. márc. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
ha nem jött át neked teljesen, arra gondoltam, hogy rohadt szarul érezném magam, ha a gyerekem kukija az érintésemre merevedne. valószínű az apja pelenkázná többször, de nem tudom mert lányom van.
2010. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó válaszolónak: tényleg hülye vagy!:) Bocs, de hogy hasonlíthatod egy baba kukiját az apjáéhoz? Vagy nálatok az apja nem pelusozza a lányodat, mert puncija van? Jó ég, milyen emberek vannak!
2010. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%
többet nem írok, mert látom hogy felesleges. zavarna ennyi az egész. kérdezz meg valakit, bárkit magadon kívül, hogy örülne-e neki, hogy a fia kukaca merevedik a kezében. lehet túl maradi vagyok hogy zsigerből szétválik a szex és a gyereknevelés, nem tudom..
2010. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre is válaszolok, biztosan láttad már, hogy reggelente férjednek áll, (és nem mindig azért, mert rád akar ugrani) hanem mert pisilnie kell. Nagy a nyomás, tele a .... Babák még többször ürítenek, mert még kicsi nekik a "hely". Amúgy a pelusban is ugyan úgy felállhat, hisz a papáknak a szoros fecskében is fel tud állni. Habár férjem boxert használ, fecskében vicces lenne nekem.:)
2010. márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Magamon kívül nem szoktam kérdezősködni.:) Mindegy, te ilyen vagy. De hidd el, hogy ha fiad lenne, nem lennél ennyire merev, (hogy témánál maradjunk.:) ez lenne a legtermészetesebb dolog, és szerintem édes mindegy, hogy kisfiú vagy kislány a babád, hisz anyák vagyunk, nem perverzek. Nekem amiről itt csevegünk, még soha fel sem merült bennem.
2010. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
81%
Kislányos anyuka!Csak egy kérdésem lenne: ha születne egy kisfiad,mit csinálnál vele,mikor apuka dolgozik?Egész nap pisis pelusban várnátok apuka hazaérkezését?Nekem eddig csak kislányok voltak a közelemben,ezért annyara természetesnek vettem,hogy nekem is kislányom lesz.És nem az lett:) És el sem tudnám képzelni mit kezdenék egy puncival:) De ez természetes.Ha esetleg lesz egy kislányom annak a gondozása is ugyan olyan természetes lesz mint most a kisfiamé.És igen: a gyereknevelést és a sex-et kicsit külön kéne választanod!
2010. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!