Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vilmoskörtét mivel adjátok a...

Vilmoskörtét mivel adjátok a babának? Holnap adnék 8 hósomnak először. Üvegeset vettem. Lehet magában is vagy mihez keverjem? Tapasztalatok a körtével kapcs. Ban?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom az elsők között kapta és IMÁDJA a mai napig. Szerintem add neki magába, és utána keverheted mindennel amit szeret. Nálunk a körte-alma-(banán)-túró az egyik favorit.
2010. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit már eddig evett, azzal bármivel keverheted. De szerintem nyugodtan add neki magában. Vannak babák, akiket esetleg egy kicsit meghajt, de általában semmi allergiás reakciót nem szokott kiváltani.
2010. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem add neki nyugodtan magában,úgy jobban észre veszed,hogy mennyire ízlik neki,mint ha keverve van valamivel.Az én lányaim is imádják... :) Amúgy én éppen az ellenkezőjét hallottam,mint ahogy elöttem írták,hogy a körte inkább fog...
2010. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én általában a gyümölcshöz keverek babapiskótát, vagy SINLAC nevű pépet.Csak, hogy laktatóbb legyen.
2010. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is elsők közt adtam.

Tejpéppel, rizzsel. Később babapiskótával, babakeksszel.

2010. márc. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!