Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha 2 éves kisfiam nem...

Baj ha 2 éves kisfiam nem eszik szinte semmi husit? Nem szereti, vagy irtózik tőle, de nem eszi meg.

Figyelt kérdés
Párizsit, virslit, esetleg szalámit eszik néha napján, de húst nem. Ha "becsempészem" a kajájába akkor nem nyeli le, végül kiköpi. Lehet ettől baja?
2010. márc. 19. 17:09
 1/4 A kérdező kommentje:
míg pici volt bébiételben megette.
2010. márc. 19. 17:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi pontosan ugyanígy vagyunk a szintén 2 éves fiammal. Én nem erőltetem. Nemrég voltunk vérképen, kicsit (nagyon enyhén) vashiányos, igy adtam neki vas tartalmú multivitamint egy hónapig.

Megkontrollálták és minden oké mostmár.

Nem lehet ezt erőltetni szerintem, beletömni úgyse fogod.

2010. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én kisfiam 3 éves koráig nem evett húst semmilyen formában.De aztán húst hússal :)11éves :) A kislányom 17hónapos,eddig nem evett húst,mindig kiköpte stb.,erre kb 2 hete sült hús volt és fogta vitte magával és megevett 1 egész szeletet :):)Biztos nem lesz baja tőle,majd ha ráérez eszi :) minden jót

2010. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem aggódok. Erőltetni nem erőltetem.
2010. márc. 20. 09:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!