Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran és mennyi...

Milyen gyakran és mennyi időre hagyod szabadon szellőzni a popsiját?

Figyelt kérdés
Hány hónapos a babád?
2010. márc. 19. 14:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Off: az utolsón jót nevettem, abszolut magam elé képzeltem. :D:D
2010. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Nem,ha pisil hát pisil majd feltakarítom ...inkább szellőzzön,sem mint bepálljon az egész napos pelenkától:) ^^

2010. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
7,5 hós a lányom.Pár hetes kora óta bevett rituálénk hogy a fürdés előtt kb.fél órával már "szellőztetjük" a popit.EZt imádja ilyenkor van pocifújós játék apával:)))
2010. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
14:32-es vagyok, mi vettunk olyan gumilepedot amit a gyerekek agyara szoktak huzni, hogy ne tortenjen baleset. Ezt kiteritjuk es erre teszunk kiteritve egy textilpelust. Ha pisilik akkor a textilpelus beissza es kimossuk. A gumilepedot meg letoroljuk egy kis domestos-os vizzel. Persze meg pici, gondolom amikor mar elkezd nagyon izegni-mozogni akkor mast kell kitalalnunk. A 15:10-es valaszan jot nevettem. :)
2010. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
kislányom szinte minden nap pontosan 6-kor kakil be,akkor a peluscsere után nem rakok rá pelust.a gyógyszertárban vettem kb 50 ft-ért ilyen vízlepergetős kendőt,abből 6-ot összeragasztottam,és azt teszem le a földre,alá meg 2 törölközőt.a törölközőkre eddig nem igen volt szükség,mert ha ritkán történik is baleset feltörlöm hamar:)ilyenkor mászik,csúszkál,hempereg,és kacag nagyokat.ilyenkor mindig agyonpuszilgatom,apa pedig fújja a pocit:)
2010. márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!