Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kabát kell tavaszra...

Milyen kabát kell tavaszra egy 3 hetes kisbabának?

Figyelt kérdés
Még nincsen a babámnak tavaszi kabátja, de nem tudom, hogy milyen kell neki.Kérlek, adjatok tanácsot, ha tudtok valamilyen képet is mellékeljetek, hogy legyen valami fogalmam róla...Bundazsákba kivihetem még, vagy az már túl meleg neki?Köszi a segítséget!
2010. márc. 19. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
A bundácska már talán meleg.Kis széldzseki ami vékonyan bélelt elég rá.Inkább rétegesen öltöztesd.Hosszú body, hosszú poló, pulcsi, harisnya, nadrág.
2010. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia!szerintem mindig 1 réteggel melegebben mint ami rajtad van,és figyelj rá hogy a kis lába ne fázzon!a fejéről ne felejtsd el a sapkát(nekik még nincs olyan sűrű meleg hajuk és hamar begyullad a fülük)egyébként ha az orrát megfogod és benyúlsz a hátához tudni fogod hogy fázik e!
2010. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


+sapka, +takaró

2010. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pont a C&A-ba szertném ma megnézni:)

56 cm a baba, szerintetek 56-os, vagy 62-es kell rá?

2010. márc. 19. 13:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! eggyel mindig nagyobbat vegyél feltétlenül a baba hosszánál.
2010. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A c&a-s vagyok. Legalább 62-es, de a c&a nagyobb méret, de inkább nagyobb legyen pár cm-el, minthogy egy újszülött babát belepréselj egy pont rávalóba.
2010. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyen pici babát még lehet, hogy praktikusabb olyasmiben levinni, mint a bundazsákotok volt(vagy egyberészes overál), csak valami vékonyabb fajtában. Már láttam sok helyen véknyabbat, ami tavaszra jó lenne Nektek. Pl. Tesco, Cora. Az időtől függően bármit aláadhatsz, és neki is kényelmesebb lenne, + ami még fontos, hogy abból nem lenne ki a dereka sem.
2010. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen, igaz, hogy az overall ilyen pici babának a legpraktikusabb. abból is vannak vékonyabbak, vastagabbak is.
2010. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is az overál tűnik a legpraktikusabbnak, viszont még sehol nem láttam vékonyabbat, csak ezt a télit...
2010. márc. 19. 14:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is inkább egy vékony PAMUT overált javaslok.
2010. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!