Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szedhetek magne B6-ot, ha 13...

Szedhetek magne B6-ot, ha 13 hós babám még szopozik este és éjszaka, meg néha napközben, mert máshogy nem tud elaludni?

Figyelt kérdés
Elég feszült vagyok, türelmetlen. Van egy nagyobb kisfiam is, aki két éves múlt, és nagyon indulatos lettem vele szemben, mert gyakran bántja a kicsit féltékenységből. Felemelem a hangom, meg a kezem. Legutóbb maga elé tette a kezeit védekezésképpen. Úgy sajnáltam, hogy ilyen egy idióta anyja van. Nem szoktam megütni, csak fenyegetésképpen automatikusan emelem a kezem, de tudom,hogy már ez is nagy baj. Úgy érzem a magne b6 jó lenne, csak úgy emlékszem, hogy azt szoptatás alatt nem lehet, amit mondjuk nem értek, hogy miért nem, ha terhesség alatt nem volt probléma.
2010. márc. 19. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos azt nem tudom, hogy szedheted-e, kérdezt meg a gyógyszerészt, de azt tudom, hogy nekem semmit nem segített.

Már 2 dobozzal beszedtem, most szedem a 3-at+iszom pezsgő tabit ,ami szintén magnézium és szedem a Sedatif PC -t de sajnos még így is idegbeteg vagyok..

Jó lenne vmi tuti megoldás..

2010. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Legalább sorstársat már találtam ... :-)
2010. márc. 19. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia ! Ezt találtam a magne b6 tájékoztatójába.:

Szoptatás

Kérdéseivel bármely gyógyszer szedése előtt forduljon orvosához.

A Magne B6 Extra filmtabletta kis mennyiségben kiválasztódik az anyatejbe, ezért az alkalmazása kerülendő.

A készítmény hatásai a gépjárművezetéshez és gépek üzemeltetéséhez szükséges képességekre

A filmtablettának a gépjárművezetéshez és gépek üzemeltetéséhez szükséges képességeket befolyásoló hatásait nem vizsgálták.

2010. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedheted.Én csecsemő korától szedem, kis szünettekkel.Semmi baja nincs tőle, sőt ő is több vitaminhoz jut.
2010. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!