Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell attól félni, hogy az...

Kell attól félni, hogy az újszülötteknek való cumisüveg használata miatt leszokik a baba a ciciről?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Kell ám. A tejem nem indult meg a kórházban, így pótlást kapott kisfiam. 3 napba telt mire visszabírtam itthon a cicire szoktatni. 2 nap alatt rászokott bent a cumisüvegre.
2010. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez abszolut baba függő. Kisfiam pl. anyatejet is kapott, tápszert is kapott, bimbóvédővel és anélkül is elfogadta a cicit, szóval nálunk egyáltalán nem zavart be a cumisüveg. (B)
2010. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem minden baba esetében van így. Meg vannak olyan cumisüvegek, amik jobbak anyatejet is kapó babáknak, mint azoknak, akik csak tápszert kapnak.
2010. márc. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza lehet cumisüveg-ügyben. Nálunk Avent volt a nyerő, és azért vettem azt, mert szomszédéknál is ugyanígy bevált, ők ajánlották ezt. Náluk először csak tápot kapott a kisfiú, mert koraszülött császáros volt, tej nuku, és később ahogy beindult a tej, csak anyatejes lett, és nála sem zavart be egyáltalán a cumisüveg. (B)
2010. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
A kislányom az első napokban cumisüveg nélkül se tudott szopni rendesen, sárga volt, kellett neki a pótlás, fejéssel szaporítottam a tejemet, azt is cumisüvegből kapta, persze először mindig cicire raktam bimbóvédővel, utána pótlás. Egy hónap alatt el lehetett felejteni cumisüveget, bimbóvédőt. Azóta csak cici van, illetve heti egyszer üvegből kap tejet, mikor suliban vagyok.
2010. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
ja, utsó vagyok, nekünk is Avent van
2010. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az aventnek van olyan cumija amit a baba ugy tud szivni mint a cicit. Ra kell cuppania es azokat az izmokat kell hasznalja pont mint a cicinel. Nerkunk ilyen van es megmaradt a szivasa a szopioz is. Nagyon jo!
2010. márc. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen baba függő. Az én kislányom 2 hónapos koráig kapott kiegészítésnek tápszert is, majd egyik napról a másikra nem fogadta el az üveget. Sem tápszerrel, sem lefejt anyatejjel. Szerencsére utána még kihúztuk a hozzátáplálás megkezdésééig, viszont azóta sem mondott le róla. 13,5 hónapos, és még mindig szopik!!! Viszont 1 éves koráig semmilyen tápszert nem tudtam neki adni, nem fogadta el
2010. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem zavart be, üveg után is cicizett.
2010. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk sem zavart be.
2010. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!