Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek igazat mond az,...

Szerintetek igazat mond az, aki azt állítja, a babája bearanyozza minden egyes percét? Velem van a baj, ha én néha nagyon nem így érzek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem veled van a baj. Ez babától is függ...Elképzelhetőnek tartom, hogy igaz legyen ha a baba nyugodt természetű.
2010. márc. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Én jógára járok a fiammal és ott van sokféle anyuka, van aki mindig mosolyog és mindent olyan pozitívan fog fel, van aki meg ugyanazokat az eseményeket teherként fogja fel......

a fiam bearanyozza az életem összességében, de ha perceket ragadunk ki van mikor az agyamra megy....különbözőek vagyunk......szerintem attól még jó anya vagy, h nem lelkesedsz egy átordított éjszaka után

2010. márc. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
szia,én igy érzek,és esküszöm nem hazudok,nem mondok nagyot,és nem látom rózsaszínben sem a világot.Nincs mintagyerekem,nekem is hisztizik néha és akaratos is időnként,de minden percét élvezem,és bearanyozza az életem.elfogadom,hogy vannak ilyen korszakaik,és próbálom nyugodtan,higgadtan kezelni.nekem ő már a második babám és az első már nagy.talán ezért ézek úgy ahogy mert én már átéltem,hogy milyen az amikor már nem az anyuka az első,és ciki ha együtt mész vele,és nem akar odabújni sem.szóval tudom,hogy hamar elszállnak ezek az évek.így most jobban kiélvezem.
2010. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is bearanyozza. Néha kiakadok, és ki vagyok én is. De ha ránézek a huncut zsivány lurkómra, elszállt minden gondom.
2010. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Szia!

Tuti ma rossz napod van, holnap rakd fel ezt a kérdést magadnak.

Ma azt írom, hogy nekem is bearanyozza.

3 hete ha megkérdeztél volna azt írtam volna, hogy sokkal könnyebb annak akinek nincs gyereke.

2010. márc. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

Per pill egy órája üvölt, semmi nem jó neki, fájdalomcsillapító nem használ. Sajnálom szegényt, de a frekvencia és a hangerő együttese pattogtatja az idegeim.

Per pill hatalmas teher...

Ha kibújik a foga másképp látom majd:)

2010. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az utolsóhoz:D

Minden percét élvezem!Kivéve amikor jön a foga,vagy mig picinek felkelt éjszakánként,vagy amikor mostanában hisztirohamot kap (nem csak itthon)..

Mindezektől eltekintve valóban bearanyozza a napjaimat:D

2010. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

12:31es vagyok.

Elaludt, és azon imádkozok, hogy még egy karaktert le tudjak nyomni, az ébredésig.

Tegnap egy minta baba volt, érdeklődően nézelődött, pakolt, tett-vett. Az egész nap kacagással telt(na jó a törölközést nem szereti, ott eltört a mécses), de egy ilyen nap alkalmával minden perc csoda.

Ma azonban töri át a foga az ínyét(reggel hat óta megy a műsor) ki sem tudunk menni, a babakocsoig nem tudom elvinni. A mai napot szeretném hamar letudni, szerintem ő is a fog kibújását.

2010. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
per pillanat az én babám is bearanyozza minden percemet. Volt, amikor nem így volt, nem aludt, sírt és nem tudtam, mi baja lehet. Most vagy 2 napja megint áldott jó baba. De ha a rossz pillanatokra visszatekintek, utólag minden megszépül, és én is arra hajlok, hogy minden perc ajándék vele. Azt hiszem, ha nem így van, akkor én rontottam el valamit (például nem tudok rájönni arra, hogy éppen miért sír)
2010. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%

Szia!


Van amikor így érzek, hogy igen, bearanyozza minden percem, de van amikor szét tudnék robbanni, mikor bármit csinálok semmi nem jó neki, vagy épp nem eszik rendesen, hisztizik. Néha úgy gondolom, hogy nem kell még egy baba, Ő is elég bőven. Nagyon rossz alvó, születése óta alig alszik ( 7 hónapos ), más babája éjjel nappal mást sem csinál csak eszik-alszik-eszik-alszik... Az enyém nem. Sőt!! Hulla fáradt vagyok sokszor, semmire nincs időm, néha teljesen kész vagyok. Ennek ellenére imádom, Ő a mindenem, örülök, hogy van nekem. De hogy minden percemet bearanyozza, azt nem gondolom.

2010. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!