Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen napirendje van 7 hós...

Milyen napirendje van 7 hós babátoknak, milyen éjszakáitok?

Figyelt kérdés
Hányszor alszik, mikor megy aludni? Éjszakáitok milyenek? Nekünk már kész katasztrófa. Előtte hónapokig végigaludta az éjszakákat már, aztán egyszer csak elkezdett éjszaka többször felkelni. Napközben szépen elvan, szépen alszik, eszik, játszik. Éjszaka viszont csak cicin hajlandó visszaaludni. Már szinte alig tudok éjszaka aludni. Nektek hogy megy?
2010. márc. 19. 11:26
 1/3 Bea24 ***** válasza:
Szia! a kislányunk 6.-án volt 7 hónapos. A napirendünk így néz ki. Reggel 6:30 körül ébred, eljátszik az ágyban 1 órát. 8-kor reggeli(tápi) utána Apával játék, majd 10kor tízórai gyümi, majd ismét játék. 11-től 12-ig alvás és ebéd (főzi+tápi), utána kis torna, játék,ha jó idő van séta, majd egy kis alvás. 16-kor tápi, játék. 18-kor uzsonna, gyümi kekszel, vagy joghurt. 7kor pancsi, majd vacsi (jó éjt tejpép 260ml) és alvás. Általában végig alussza az éjszakát, néha néha a cumit kell neki betenni, de már lassan megtanulja magának betenni. Hát így néz ki. Nem lehet, hogy a babád éhes éjjel? Mennyit eszik este vacsira?
2010. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én kislányom éjjel óránként kel fel per pillanat....

Ha ez megnyugtat,nem vagy egyedül...:)

Ja...azt azért hozzáteszem,hogy mielőtt ez lett volna,hogy így keleget,azelőtt is 3 óránként evett..1-kor,4-kor,meg 7-kor..

Olyan 3/4-9 körül szokott elaludni,és 6 körül kel fel reggel...:(

7.5 hónapos a kislányom

2010. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Első válaszoló, úgy néz ki, Nektek teljesen ideális a napirend :o) Mikor van a délutáni alvás? Milyen tejpépet kap? Már én is gondoltam rá, hogy elalvás előtt lehet jobban eltelítené a pociját. Csak anyatejet kap, főzeléket ebédre, és gyümit uzsira. Napközben viszont még mindig nem két alvás van, hanem háromr óránként egy órát alszik, nem tud tovább fennmaradni, próbáltam húzni, hogy átálljon a két alvásra, de nagyon álmos olyankor. Nem éhes, mert csak pár pillanatig szopizik, aztán utána már alszik is, és határozottan látszik, hogy a ciciért harcol. Ha úgy fognám a kezemben, egész éjszaka is aludna talán, csak hát úgy nem lehet... :o)
2010. márc. 19. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!