Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy magyarázzátok meg, ha...

Hogy magyarázzátok meg, ha olyan ételt adtok neki, amit ti nem szerettek (pl. spenót), ezért csak ő eszi azt, ti mást? Vagy inkább ilyet nem főztök?

Figyelt kérdés

Nagyobbacska, ezt már megértő gyerekekre gondolok. Kérdésem egyelőre hipotetikus, mert az én kisfiam még csak 8 hónapos, csak eszembe jutott, mert én utálom a spenótot, sóskát, tököt, de ugye nekik szükséges, meg jó, ha kap, mert úgyis később kap az óvodában is ilyet.

Ha szereti egyébként az ízét, akkor nem fogja zavarni, hogy mi nem azt esszük, csak ő? Van ezzel valakinek már tapasztalata a nagyobbacska gyerekével?


Köszi!


2010. márc. 19. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit én és a férjem nem szeretünk és nem esszük meg, azt nem is főzöm. A gombát pl. én nem eszem meg és csak nagy ritkán kerül terítékre (kb évente 2x). A zöldbabot sem szeretem, azt bár egyszer próbáltam főzni a gyerekeknek és páromnak de nem ettek belőle, úgyhogy felejtős. Eszik az oviban/suliban, ha akarják. Előfordul az általam nem annyira szeretett ételeket anyós, vagy anyu főzi, és abból esznek a gyerekek.
2010. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én pl húst nem nagyon eszek,de attól neki meg a férjemnek meg kell csinálnom.és imádja is:Dde van olyan is,amit én imádok,és ö nem hajlandó megkostólni sem:(

(Zsoka)

2010. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!