Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós, járni nem tudó babámra...

9 hós, járni nem tudó babámra milyen ruhát adjak ebben a kellemes, de szeles időben?

Figyelt kérdés
Eddig overallban volt, tegnap is, de már nem öltöztettem alá meg nem adtam rá sálat. Legyen most is az csak vékonyabban öltöztessem alá? Vagy elég csak egy bélelt naci, meg kabát? Bár az is majdnem olyan vastag.... sokkal vékonyabban nem merem öltöztetni (pl. harisnya, farmer, kocsicipő, pulcsi, szél dzseki. ) Vagy lehet?
2010. márc. 19. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már tegnap így vittem: harisnya, vastag zokni, hujjú body, pulcsi, vastagabb naci, kabát, sapka, kapucni.
2010. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:9 Komolyan nem tudom... egyik ruha vékony a másik ugyan olyan meleg...szegény gyerek :)
2010. márc. 19. 10:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha harisnyát és bélelt nacit adok rá, az amjd olyan meleg mint az overall. De a sima farmer és harisnya meg vékonykának tünik...vagy ha betakarom akkor az jó lenne? Én még magamnál sem tudom eldönteni mit vegyek fel
2010. márc. 19. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Öltöztesd vékonyabban, és vigyetek magatokkal takarót. Kisfiam 13 hónapos, de én is mindég azon agyalok, hogy mit adjak rá.
2010. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már nem adtam rá tegnap az overállt. Body + pulcsi + kabát (de még téli), harisnya + bélelt bársonygatyó. Vékonyabb sapka és sál. De még bélelt zsák volt a kocsiban. Ma lehet a véknyabb kabátját kapja.
2010. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!