Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám nagy lábaujján...

8 hónapos babám nagy lábaujján a köröm oldalt befele nő hónapok óta. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már nem is vágom egy ideje,hogy kinője, de nem javul így se.Tetránnal kenegetem, de a lényegen ez nem segít.Elég töredezett is szegénykének.
2010. márc. 19. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!

nekem 10 hós a kislányom és én csak olyan "shrekkesnek" hívom a körmeit...a nagylábujja neki is nagyon lapos, 2 oldalt kvázi kifelé nő, meg felfelé és totál be van keresztbe töredezve...nem tudsz vele mit csinálni szerintem, én is már próbáltam mindenhogy vágni, hogy úgy "szoktassam", de nem ment, szerintem majd kinövik

2010. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vágd neki egyenesen,az nem baj,ha a szélein ottmarad egy kis kockában.Egy idő után helyre fog jönni.Töredezett az én fiamé is,szerintem ez normális,hiszen még olyan picik.Idővel kinövik!
2010. márc. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!