Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok sarokvédőt, vakdugó...

Használtok sarokvédőt, vakdugót, fiókzárat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
vakdugót igen.fiókzárót is, mert rájöttem így egyszerűbbmint egsznap veszekedni vele.sarokvédőre nincs szükségünk,nincs olyan butorunk.
2010. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szintén..
2010. márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vakdugót igen. Fiókzárat csak ott, ahol khmm... kényesebb cucc van, amit jobb, ha nem talál meg egy gyerek se... A többi szabad préda. Hát istenem, néha vissza kell pakolni utánuk. Egyik se nagy rámolós egyébként.

Sarokvédő egy helyre jól jönne, most hogy mondod, nem is gondoltam rá eddig...

2010. márc. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vakdugót igen, sarokvédőt az akváriumok sarkán (két nagy akvárium van, pont baba magasságban, fiókzárat nem (késeket, veszélyes tárgyakat mind felpakoltam).
2010. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Vakdugót igen, szekrényzárat is,mert már elegem lett belőle, hogy állandóan kirángat mindent a komódból, sarokvédőt is vettem, de fél perc alatt leszedte. :-)

Ha még szekrényzárat nem is veszel, a vakdugó azért nagyon fontos,az én kicsim imád a konnektorba nyúlkálni, ha meg rászólok csak kinevet. :-(

2010. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, veszek mindent.
2010. márc. 19. 14:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak vakdugót használunk, de van egy jó tanácsom.

Olyat vegyél amit nem kell kivenni, csak a dugóval elfordítani.Nehogy elfelejtse valaki vissza dugni a kivevőset.Mi sajnos megjártuk vele, bár szerencsére nem volt nagy baj.

2010. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!