Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babam mintha nyugtalan...

6 hetes babam mintha nyugtalanul aludna, masnal is elofordult?

Figyelt kérdés
Sokszor ejszaka arra ebredek, hogy nyoszorog, neha felsir egyett hangosan, van olyan is, hogy hirtelen osszerezzen, mocorog (nem is tudom, hogy magyarazzam el). Mikor bemegyek a szobajaba akkor ugy tunik mint aki nyugodtan alszik. Aztan ujabb osszerezzenes megint mocorog de nem nyitja ki a szemet. Masnal is volt/van igy vagy hivjam fel a dokit? Aggaszt, hogy igy nem pihen jol vagy esetleg valami komolyabb baj van. :(
2010. márc. 19. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak is vannak mocorgósabb éjszakái. Viszont akkor volt a legnyugtalanabb, mikor adtam Neki Espumisan cseppet. Nem adsz a babádnak vmit hasfájás ellen?

Én azóta nem adok Neki semmit. Szerncsére rájöttem, mitől fájt a hasa, így nem is kell.

2010. márc. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én arra tippelnék, hogy lehet pukiznia kel. Nálunk is volt ilyen, tekergett, mocorgott, aztán jött egy puki, és aludt tovább. De én, amikor ezt csinálta, hasra fordítottam (hajnalban 3-4 körül), és aludt reggel 9ig. Próbáld meg, nem tud úgy mocorogni, és nem ébred fel a saját mozgásaira. Mi azóta így alszunk, hogy mikor felérez, átfordítom, és már alszik is egy szó nélkül.

10 hetes baba anyukája

2010. márc. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Infacolt kap mert nagyon hasfajosak vagyunk es ez enyhitett rajta egy picit. Kiprobalom, hogy nem adok neki par etetes elott, 3 hetes kora ota kapja folyamatosan. Azt mondta a doki, hogy sajnos a 12-dik hetig is eltarthat ez a hasfajas. :( De kiprobalok par etetest nelkule hatha mar nem annyira rossz. A hasonalvast is kiprobalom mindenkeppen hatha segit. Koszi megegyszer!
2010. márc. 19. 09:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!