Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Feltétlen orrmandula problémár...

Feltétlen orrmandula problémára utal, ha szinte mindig nyitva van a szája?

Figyelt kérdés
Nemrég vettük észre, hogy 7,5 hós fiamnak majd minden fotón nyitva van a szája.
2010. márc. 18. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, pajzsmirigy működési zavarra is utalhat.
2010. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na ez megnyugtató. Tehát mindenképp valami betegség...

És mi az összefüggés a pajzsmiriggyel? Valószínűleg megértem, ha leírod, tényleg érdekel.

Egyébként figyltem, alvás közben az orrán veszi a levegőt, akkor csukva van a szája, meg amikor nagyon vizsgál valamit akkor is. Minden egyéb esetben általában nyitott szájjal tölti a nappalt.

2010. márc. 19. 09:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!Válaszolni nem tudok de az én kisfiamnak is mindig nyitva a szája olyan kis bamba így :))) Még alvás közben is de ő is az orrán veszi a levegőt!Én nem is gondoltam hogy ez betegségre utalhat.................tényleg?

7 hónapos kisfiú anyukája

2010. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak alvás közben sokszor nyitva van a szája, de az orrán keresztül veszi a levegőt. Régebben nappal szinte mindig nyitva volt a szája, de mostanában (9,5 hónapos ) már egyre kevesebbszer látom ezt nála. Én nem gondolom, hogy ez betegségre utalhat, szerintem inkább rossz szokás.
2010. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Allergia, orrsövény-ferdülés is lehet :( Én úgy tudom, nem kellene, hogy nyitva legyen a szája, a babák még nem tudnak direkt szájon át lélegezni.
2010. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia, Én irtam a pajzsmirigyet. Azért ne kapj frászt. Csak az egyik egyéves ismerősömnek volt ez, hozzá születèsénél igen nagy haj, és kicsit alacsony is volt a többiekhez képest. A doki mondta, hogy a nyitott száj is ennek volt a tünete. Amugy többnyire orrmandula probléma, egy fül orr gégész rögtön megmondja.
2010. márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!