Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok ebéd után desszertet...

Szoktatok ebéd után desszertet adni 10 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig, de egy héten 3szor átlagban igen, nem írom le hogy miket mert a modern anyukáknak kiírná a gép hogy error.
2010. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Köszi! Rég nevettem ilyen jót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló! Most nagyon jó kedvem lett :))))

Én akkor szoktam ha pont csinálok vagy van itthon ilyesmi, de pl azért nem veszek neki. Ha túrós palacsintát csinálok akkor ebéd után ha kér akkor kap belőle meg ilyenek.

2010. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen,szoktam.gondolom most pár anyuka le fog pontozni emiatt,de én néha adok neki.nagyoknál is adtam,semmi bajuk.
2010. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én felpontoztalak :)

Az is érdekelne, hogy mégis miket, mondjuk túrókrémet, gyümölcsöt, joghurtot, vagy ?

2010. márc. 18. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

8 hónaposan adtam smia joghurtot túrót a lányomnak de kipattogott tőle, úgy nézett ki mint aki bárányhimlős!

9 hónaposan kapott danoninót és túró rudit, na attól semmi baja nem volt!

10 hónaposan már semmi baja nem volt a tejtermékektől,azóta minden nap kap ebéd után vagy délután mikor felkel vagy délelőtt reggeli után túró rudit, vagy danoninót, vagy tejszeltet, babapiskótát, vaniliás karikát, győri keksz,joghurtok (most nagy kedvence a danonde görög jughurt a kekszes epres, ) milli vaniliás krémtúró, jogobella, azokat szereti és én is ami jó sűrű krémes)

A túrót ha tejföllel cukorral össze keverem nem eszi meg. Készítettem már neki natur joghurtot igazi gyümölccsel, az sem kellett neki, csak ezek a bolti joghurtok. Én nem vagyok ellene a cukros lisztes dolgoknak, én magam is megeszem, ő meg csak álljon előttem és nézze! Hát nem, baja nincs tőle, akkor miért ne egye! Abszolut nem kövér mert 1 éves 11 kiló és 85 cm. Egész nap csak jön megy egy percre nem áll meg, ledolgozza amit megeszik :)

Gofrit palacsintát is süthetsz neki lekvárral, túró gombócot készíthetsz! Sokszor a kenyeret nem eszi meg csak a sonkát sajtot,de a túrós táska nagy kedvenc.

10-11 hónaposan már mikor mentünk cukrászdába vagy sütit vettünk abból is kapott, most 1 évesen már egy egész szeletet bevág, de csak azt szereti ami könnyű tejszínes krémből van.

2010. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát néha úgy érzem kevesli a főzelékét :) Akkor kap desszertet is.

Joghurt gyümölccsel, babapuding, vagy gyümölcscukorral ízesített túró. (Mielőtt felhördültök a gyümölcscukor természetes, minden gyümiben van csak azt használok és a védőnő szerint egészséges. Szóval aki lepontoz az nem is ad a gyereknek gyümölcsöt, nehogy cukor jusson a szervezetébe?!)

2010. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok cukor-és liszt ellenes, nem is értem mire ez a nagy hisztéria ekörül, ha mértékkel kapja az nem baj szerintem. Csak azért kérdeztem mert kiváncsi voltam ekkora babának van-e igénye rá.
2010. márc. 18. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!