Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Herpesz csecsemőknél?

Herpesz csecsemőknél?

Figyelt kérdés
Picim 2,5 hetes, egyik orrlyuka sebes. Először azt hittem a váladéktól, de ma arra gondoltam, nem-e herpesz? Van valkinek ebben a témában tapasztalata? Hogyan kell kezelni, mit csináljak vele, hogy meggyógyuljon? Vigyem esetleg orvoshoz?
2010. márc. 18. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiamnak a feneke volt herpeszes születése óta, kb 2.5 hetesen vittem el gyerekbőrgyógyászhoz, mert akkor még nem tudtuk, mi az, és nem javult az egyebektől, amiket a gyerekorvos adott. Kb 2 hét alatt múlt el :( Szerintem mindenképp vidd el gyerekbőrgyógyászhoz, mert náluk ez még veszélyes, mivel nem tudnak védekezni ellene. Ez egy vírus, és rengeteg szövődménye lehet pici babáknál, nem csak annyi, hogy egy folt, mint a felnőtteknél. Sok sikert!

2010. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A videót én is láttam, de okosabb nem lettem tőle. A kezelésére lennék leginkább kiváncsi!
2010. márc. 18. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok, mi egy konkrét krémet kaptunk, amit a bőrgyógyász kevertetett ki a patikával.
2010. márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

dokihoz vidd, szerintem ez egyértelmű

1. voltam

2010. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Voltunk orvosnál, mindenképp vittem volna, de csak ma rendelt az orvos, így tegnap hiába mentem volna:(

Mi is kaptunk krémet, s azt mondták, megkarmolhatta magát, s az elfertőződött.

2010. márc. 19. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!